Piedalies spēlē un dodies uz „Dirty Deal Teatro” par velti!

Piedalies spēlē un dodies uz „Dirty Deal Teatro” par velti!
Anna Kanska
08-04-2013 A+ A-
Tuvojoties pavasarim, „Dirty Deal Teatro” izrādes „Paspēlēsim mājās” veidotāji piedāvā skatītājiem iesaistīties spēlē un doties uz izrādi par brīvu.

Ņemot vērā, ka izrāde „Paspēlēsim mājās” ir veidota no radošās grupas pieredzes, kas gūta ekspedīciju laikā Latgalē, radošā grupa „HArF” sadarbībā ar „Dirty Deal Teatro” šoreiz aicina skatītājus doties mazās ekspedīcijās pilsētvidē.

Akcijas pamatā ir pasaulē populārās „Geocaching” spēles princips. Rīgas pilsētvidē trīs vietās atrodas paslēptas kārbiņas, kuras atrast iespējams, sekojot „Dirty Deal Teatro” mājaslapā norādītajām koordinātām. Kārbiņās ir ievietots ziņojums, kuru, reģistrējot e-pastā info@dirtydealteatro.lv, ir iespēja saņemt brīvbiļeti uz izrādi „Paspēlēsim mājās” 8. vai 11. aprīlī, vai maija izrādēm.

Uz izrādi atradējam nebūs jādodas vienam, jo līdzi varēs ņemt trīs draugus, kuriem biļete tiks piedāvāta par puscenu.

Izrāde „Paspēlēsim mājās” tapusi, viesojoties Latgales pamestajās mājās. Izrādes veidotāji pievēršas mājas kā piederības punkta izpētei, kā arī priekšmetiskās pasaules nozīmei ap mums.

Katrs bērnībā esam spēlējuši tik ļoti iecienīto spēli „mājās”, ar kuras palīdzību esam centušies iejusties „lielo” lomā un ātrāk pieaugt. Kā mainās spēles noteikumi, ja šo rotaļu spēlējam, kad esam jau pieauguši? Trīs jaunieši dodas prom no mājām, lai nosvinētu Jauno gadu Latgalē kādā pamestā mājā. Kas ir šī māja, kas tajā ir dzīvojis, un kā tā ietekmē spēles gaitu? Spēles laikā atdzīvojas un stāstus stāsta lietas, kas piederējušas mājas bijušajiem iemītniekiem.

Radošo grupu „HArF” veido jaunie teātra profesionāļi – režisors Viesturs Roziņš, scenogrāfs Valters Kristbergs un producente Lelde Prūse. Apvienība sevi piesaka kā „pieredzes teātris”, kas nebaidās atzīt, ka pēta to, kas pašiem ir neskaidrs un neizprasts, nevis runā par jau saprasto un izzināto.

Izrādē spēlē jaunie aktieri Laura Zunda, Laura Atelsone un Kaspars Zāle, bet izrādes īpašo noskaņu ir radījuši komponists Kristaps Rasims un gaismu mākslinieks Jānis Sniķers.

Izrādes 8. un 11. aprīlī plkst. 19.00. Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un pirms izrādēm pasākuma norises vietā.

0 komentāri

Komentāru nav