Izskanēs Paula kormūzikas koncerts „Tu esi Latvija”

Izskanēs Paula kormūzikas koncerts „Tu esi Latvija”
Publicitātes foto / LU . Diriģents Edgars Vītols
08-04-2013 A+ A-
Ceturtdien, 11. aprīlī, plkst. 19.00 Latvijas Universitātes (LU) Lielajā aulā notiks komponista Raimonda Paula kora mūzikas koncerts „Tu esi Latvija”, aģentūru LETA informēja koru diriģents Edgars Vītols.

Koncertā piedalīsies LU Fizikas un matemātikas fakultātes jauktais koris „Aura” un Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas jauktais koris diriģenta Edgara Vītola vadībā kopā ar maestro Paulu.

Tiks atskaņotas gan jaunas, gan sabiedrībā zināmas dziesmas. Koncerta skanējumu papildinās arī instrumentālā grupa un solisti.

Gatavojoties diviem svarīgiem šā gada notikumiemXXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem, arī Latvijas Republikas Proklamēšanas 95. gadadienai –, koncerta programmā iekļautas tās Raimonda Paula kora dziesmas, kuru vārdos un melodijās pausta godbijība un lepnums par savu zemi un tautu. Pirmoreiz ar pavadījumu tiks atskaņots īpašs dziesmu cikls „Dziesmas par Latvijas upēm”, kurā ar dzejnieces Ineses Zanderes vārdiem tiks apdziedātas Latvijas skaistākās upes.

Savukārt koncerta otrajā daļā klausītājus priecēs pazīstamas un sirsnīgi patriotiskas dziesmas ar Jāņa Petera, Māra Čaklā un Guntara Rača vārdiem.

Ieeja koncertā – bez maksas.

0 komentāri

Komentāru nav