„Latvijas Koncerti” mācību gadu uzsāk ar ciklu skolu jaunatnei

„Latvijas Koncerti” mācību gadu uzsāk ar ciklu skolu jaunatnei
05-09-2013 A+ A-
VSIA „Latvijas Koncerti” jaunajā mācību gadā veidos skolu jaunatnei domātu koncertu ciklu „Mūzika Tev”, kas būs piemērota gan pirmklasniekam, gan vidusskolēnam.

Koncertu cikls sāksies 16. oktobrī un noslēgsies 24. aprīlī. Koncertos Rīgas Kongresu namā un Lielajā ģildē skolēnus gaida tikšanās ar dziesminieku Goran Goru, Martu Kristiānu Kalniņu, Ievu Paršu, Ditu Krenbergu, Laimu Jansoni, „Iļģiem”, „Zelta sietiņu”, „Sinfonietta Rīga”, grupām „Tumsa”, „Latvian Voices”, „Pulsa efekts” u. c.

Koncertcikla „Mūzika Tev” pasākumos skolēni iepazīsies ar senās un baroka mūzikas un dejas krāšņo pasauli, ar klasicisma un romantisma pērlēm simfoniskajās partitūrās; ar mūsdienu mūzikas spilgtajām izpausmēm; ar džeza un rokmūzikas košajiem rakstiem.

„Apzināti savus koncertus veidojam žanriski un saturiski ļoti daudzveidīgus,” stāsta Karina Bērziņa, koncertu cikla „Mūzika Tev” producente. „Priecājamies, ka katram mūsu klausītājam mācību gada garumā ir iespēja iepazīt tik bezgala bagāto mūzikas pasauli ļoti plašā griezumā. Bet, galvenais – mūsu koncertos piedalās lieliski mākslinieki, un bērni to ļoti labi prot novērtēt. Vairākkārt pat bijis tā, ka pēc koncerta skolēni nāk pie mums un interesējas, kur mācīties un kādu mūzikas instrumentu izvēlēties, kā iesaistīties, piemēram, mūsdienu dejas grupā, kas piedalījusies koncertā. Joprojām skaidri apzināmies, ka mūzikai ir ļoti liela nozīme cilvēka personības veidošanā, tāpēc aicinām ikvienu skolēnu kļūt par cikla „Mūzika Tev” klausītāju.”

Abonementu uz koncertu ciklu skolu jaunatnei „Mūzika Tev” var rezervēt pa tālruni: 26698338 (Krista Vītola). Abonementa cena vienai personai – 12 latu. Abonementus var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs.

0 komentāri

Komentāru nav