„Esplanādē 2014” uzstāsies grupa „Laime pilnīga”

„Esplanādē 2014” uzstāsies grupa „Laime pilnīga”
Publicitātes foto
05-09-2013 A+ A-
6. septembrī kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” notiks pirmspēdējais piektdienu koncertsērijas pasākums, kurā uzstāsies pašmāju rokbrigādes – „Laime pilnīga” un „Crow Mother”.

„Rīga 2014” radoši informatīvajā telpā jau no plkst. 19.30 vakaram tematiski piemērotu rokmūziku spēlēs un pasākumu vadīs DJ Kaspars Zaviļeiskis. Koncerts – bez maksas.

Plkst. 20.15 uz skatuves kāps grupa „Crow Mother”, kas dibināta 2012. gada martā, apvienojoties Jānim Andžānam, Edijam Jurēvicam, Mārtiņam Vilšķērstam un Edgaram Briedim. Katrs no mūziķiem jau iepriekš ir spēlējis dažādās grupās – tādās kā „Blacksmith”, „WILD”, „Virge” u. c. Kā skaidro paši dalībnieki, apvienošanos veicināja „izsalkums pēc kaut kā jauna, bet tajā pašā laikā – pēc vecā labā rokenrola”.

Savukārt plkst. 21.15 kultūras vasarnīcā uzstāšanos sāks „Laime pilnīga”. Grupas pirmsākumi meklējami 2004. gadā, kad tās solists Ervīns Ramiņš kopā ar klasesbiedru Reini Sējānu dibināja grupu, kas vēlāk (2006. gadā) pārtapa par „Laimi pilnīgu”, kādu to pazīstam šodien.

Grupa uzkrājusi koncertu pieredzi, ik gadu uzstājoties gan Latvijas festivālos un klubos, gan piedaloties starptautiskos festivālos Polijā, Ungārijā, Igaunijā un Lietuvā. 2009. gadā „Laime pilnīga” tika izraudzīta par iesildītāju Krievijas zvaigžņu „Mumiy Troll” koncertam „Arēnā Rīga”. Šovasar grupa uzstājusies festivālos „Positivus” un „Summer Sound”. Pašlaik „Laime pilnīga” strādā pie jaunā albuma, kas iznāks rudenī.

Kultūras vasarnīca „Esplanāde 2014” vasaras garumā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. „Esplanāde 2014” ir nodibinājuma „Rīga 2014” atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, un vienlaikus tā ir jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietots „Rīga 2014” informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī „Rīga 2014” partnera „Lattelecom” nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori. Radoši informatīvā telpa „Esplanāde 2014” šogad būs atvērta līdz 15. septembrim.

 

0 komentāri

Komentāru nav