Dzejas dienās Esplanādē darbosies grāmatu maiņas punkts

Dzejas dienās Esplanādē darbosies grāmatu maiņas punkts
Kaspars Garda, Rīga 2014
05-09-2013 A+ A-
„Dzejas dienu 2013” laikā no 6. līdz 8. septembrim kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” darbosies grāmatu maiņas punkts, kurā izlasītās grāmatas bez maksas varēs iemainīt pret nelasītām vai arī tādām, kas jau ir lasītas, bet kuras ļoti kārojas redzēt savā grāmatu plauktā mājās.

Ikviens aicināts atnest grāmatas, kādas arī pašam būtu prieks aiznest mājās. Grāmatu maiņas punkta rīkotāji aicina nenest makulatūru.

Tradicionālo Dzejas dienu grāmatu maiņas punktu organizē Latvijas Rakstnieku savienība un Inga Bodnarjuka kopā ar domubiedriem. Tā sākumkapitālu no dubletu un lasītāju dāvinājumu krājuma nodrošina Rīgas Centrālās bibliotēkas Repozitārijs.

Apmaiņai tiks piedāvāta daiļliteratūra, nozaru literatūra un bērnu grāmatas latviešu un citās valodās.

6. un 8. septembrī grāmatu maiņa „Esplanādē 2014” darbosies no plkst. 12.00 līdz 20.14. Savukārt sestdien, 7. septembrī, „Baltās nakts” laikā grāmatu maiņa būs atvērta no plkst. 12.00 līdz 2.00.

Dzejas dienās „Esplanādē 2014” notiks vairāki pasākumi, dzejas lasījumi, tostarp no 7. septembra biedrība „Ascendum” piedāvās „Satori dzejas audiodušu”, kur varēs ērti iekārtoties, uzlikt austiņas un ļauties dzejas baudījumam, ko ierunājuši 24 Latvijas dzejnieki: Anna Auziņa, Jānis Elsbergs, Amanda Aizpuriete, Artis Ostups, Inga Pizāne, Daina Sirmā, Ivars Šteinbergs, Arvis Viguls, Aivars Eipurs, Madara Rutkēviča, Jānis Tomašs, Luīze Lismane, Anita Mileika, Arvis Ogriņš, Agnese Rutkēviča, Henriks Eliass Zēgners, Alise Romeiko, Jānis Vādons, Toms Treibergs, Madara Heidemane, Agrita Grīnvalde, Māris Salējs u. c.

Kultūras vasarnīca „Esplanāde 2014” šovasar ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. „Esplanāde 2014” ir nodibinājuma „Rīga 2014” atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, un vienlaikus tā ir jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietots „Rīga 2014” informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī „Rīga 2014” partnera „Lattelecom” nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori.

Pasākumi radoši informatīvajā telpā „Esplanāde 2014” notiks līdz 15. septembrim. Vairāk par pasākumu programmu lasi šeit!

0 komentāri

Komentāru nav