Nenokavē pieteikšanos Pasaules koru olimpiādei!

Nenokavē pieteikšanos Pasaules koru olimpiādei!
Kaspars Garda, Rīga 2014
09-09-2013 English A+ A-
Nākamgad, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, no 9. līdz 19. jūlijam Rīgā norisināsies Pasaules koru olimpiāde. Dalībnieku pieteikšanās Pasaules koru olimpiādei turpināsies līdz 1. decembrim, taču tikai līdz 15. septembrim ir spēkā īpaši reģistrācijas noteikumi Latvijas koriem, tostarp arī apmaksas kārtība.

Lai reģistrētu kori dalībai Pasaules koru olimpiādē (PKO), ir jāaizpilda reģistrācijas forma un sagatavotā informācija jānosūta PKO rīkotāju „Interkultur” pārstāvei Latvijā Janai Kalniņai (adresi vari atrast šeit).

Pieteikšanās nosacījumi, konkursa nolikums un reģistrācijas forma atrodama „Singriga.lv” oficiālajā mājaslapā un Vācijas organizācijas „Interkultur” mājaslapā

Jau šobrīd kori no visas Latvijas aktīvi reģistrējas dalībai lielākajā koru dziedāšanas pasākumā pasaulē. Pasaules koru olimpiādes laikā norisināsies koru sacensība „Čempionu konkursā” un „Atklātajā konkursā” 29 dažādās kategorijās, meistarklases, lielkoncerti un dalībnieku gājiens, tostarp arī īpaši veidots koncerts Mežaparka Lielajā estrādē.

Pasaules koru olimpiāde Rīgā notiks Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmas ietvaros no 9. līdz 19. jūlijam, kad 20 000 dalībnieku no 70 valstīm sacentīsies konkursa 29 kategorijās. Kategoriju skaitā ir arī sakrālā mūzika, tautas mūzika, džezs, laikmetīgā mūzika u. c.

0 komentāri

Komentāru nav