Piesaki savu pagalmu „Lielās talkas” pagalmu konkursam!

Piesaki savu pagalmu „Lielās talkas” pagalmu konkursam!
Kaspars Garda, Rīga 2014
10-09-2013 A+ A-
Nodibinājums „Rīga 2014” kopā ar „Lielās talkas pagalmu sakopšanas kustību” aicina Rīgas iedzīvotājus piedalīties „Lielās talkas” pagalmu konkursā. Konkursa mērķis ir sakārtot un padarīt Rīgas pagalmus par vienu no skaistākajām un harmoniskākajām atpūtas vietām visām paaudzēm gan 2014. gadā, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, gan arī tālākā nākotnē.

Ikviens rīdzinieks ir aicināts piedalīties „Lielās talkas” pagalmu konkursā, lai kopā ar saviem kaimiņiem labiekārtotu pagalmu. No pieteiktajiem pagalmiem tiks izvēlēti četri, kas tiks iekļauti Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas un „Lielās talkas pagalmu sakopšanas kustības” projektā, lai jau šogad sāktu pārvērtības kopā ar profesionāliem ainavu arhitektiem, vides dizaineriem, dārzniekiem, kā arī topošajiem arhitektiem no vairākām Latvijas augstskolām.

Šogad katram pieteiktajam pagalmam ir nodrošināta iespēja bez maksas aicināt talkā arī ainavu arhitektu (var pieteikties pa tālruni: 29277448 vai 29166456), lai jau konkursa pieteikuma izstrādes laikā varētu iegūt vērtīgus padomus pagalma vides uzlabošanai.

Pieteikumi konkursam gaidāmi līdz 10. oktobrim, rakstot uz e-pastu pagalmi@talkas.lv vai pa pastu biedrībai „Pēdas.LV” (Mazā pils iela 1, Rīga, LV-1050. Kontakttālrunis: 29123464, „Lielās talkas pagalmu sakopšanas kustības” vadītāja Anete Lesīte). Papildu informācija par „Lielās talkas” pagalmu konkursu un pieteikuma anketa ir atrodama tīmekļa vietnē www.talkas.lv, kā arī mūsu portālā www.riga2014.org.  

Savukārt sestdien, 14. septembrī, „Pagalmu pārvērtību dienā”, ikviens interesents ir aicināts uz kultūras vasarnīcu „Esplanāde 2014”, kur tiks stāstīts, rādīts un diskutēts par pagalmu labiekārtošanas jautājumiem. Galvenais diskusijas akcents būs „Lielās talkas” pagalmu konkurss. Tās laikā tiks demonstrētas videoversijas par trīs šā gada pagalmiem pirms un pēc talkas. Šā projekta dalībnieki, jaunie arhitekti savās prezentācijās dalīsies pieredzē, aicināsim arī to namu iedzīvotājus, kas šogad piedalījās pagalmu labiekārtošanā. Pasākums sāksies plkst. 17.30.

Par vienu no šogad sakoptajiem un uzlabotajiem pagalmiem Rīgā, Balvu ielā 9, lasi rakstu „„Lielās talkas pagalmu kustība” – izaicinājums un gandarījums”.

0 komentāri

Komentāru nav