„Esplanāde 2014” noslēdz piektdienu koncertsēriju ar minifestivālu

„Esplanāde 2014” noslēdz piektdienu koncertsēriju ar minifestivālu
Raitis Freimanis . Grupa „Skyforger”
10-09-2013 A+ A-
Kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” piektdien, 13. septembrī, jau no plkst. 20.00 norisināsies vasaras piektdienas koncertsēriju noslēguma minifestivāls, kas tapis sadarbībā ar „Fonoklubu” Cēsīs.

Koncertā uzstāsies „Skyforger”, „Pienvedēja piedzīvojumi”, „Tribes of the City” un „Mango”. Koncerts ir bez maksas.

Minifestivālu sāks grupa „Tribes of the City”, kas pēc ilgāka pārtraukuma atkal atsākusi koncertēt un studijā ieraksta jaunu muzikālo materiālu. Vakaru turpinās pašmāju ska grupa „Mango”. Minifestivālā „Fonoklubs Rīgā” vienu no saviem retajiem koncertiem galvaspilsētā sniegs pagānmetāla grupa „Skyforger”. Koncertu noslēgs pašmāju alternatīvā roka ilggadējie līderi grupa „Pienvedēja piedzīvojumi”, kas Esplanādē uzstāsies 20 gadu jubilejas svinību ietvaros.

Visas vasaras garumā kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014”  ik piektdienu ir norisinājušies vairāk nekā 15 brīvdabas koncertu, tostarp festivāla „Positivus” ieskaņas pasākums un tautas sadziedāšanās kopā ar diriģentu Intu Teterovski.

Sezonas noslēguma pasākums ir tapis sadarbībā ar Cēsu organizatoru apvienību „Fono”, kas iepriekš rīkojusi festivālu „Fonofest”, kā arī izveidojusi vienu no populārākajām Cēsu izklaides vietām „Fonoklubs”, kas septembrī svinēs piecu gadu jubileju.

Kultūras vasarnīca „Esplanāde 2014” vasaras garumā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. „Esplanāde 2014” ir nodibinājuma „Rīga 2014” atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, un vienlaikus tā ir jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietots „Rīga 2014” informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī „Rīga 2014” partnera „Lattelecom” nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori.

„Esplanāde 2014” šogad būs atvērta līdz 15. septembrim, kad vasaras sezona tiks slēgta ar kopīgu sadziedāšanos „Groziņu vakarā”, ko vadīs diriģents Ints Teterovskis.

0 komentāri

Komentāru nav