Iznācis mūzikas žurnāla „Veto Magazine” 27. numurs. Tēma – zaļš

Iznācis mūzikas žurnāla „Veto Magazine” 27. numurs. Tēma – zaļš
Publicitātes attēls
10-09-2013 A+ A-
Baudot atvasaru, iznācis jau 27. mūzikas, mākslas un modes žurnāla „Veto Magazine” numurs. Šoreiz tā tēma – zaļš.

Jaunajā „Veto Magazine” numurā lasāmas intervijas ar modes ekspertu Bruno Birmani, festivāla „Homo Novus” direktori Gundegu Laiviņu, akustiskā tehno trio „Elektro Guzzi”, multimākslinieku Voldemāru Johansonu un citiem.

Modes zīmola „Mareunrol’s” radītāji „Veto” stāsta par modi, mākslu un biznesu, daudzpusīgais ungāru izcelsmes amerikāņu saksofonists Andrē Vida par mūzikas un kustības nebeidzamajiem maratoniem, un, aizsākot jaunu sadaļu žurnālā, trīs mūzikas industrijas pārstāvji diskutē par mūzikas attīstību Latvijā.

Spilgtās modes lapas ļaus pakavēties „indiāņu vasaras” noskaņās fotogrāfes Ilzes Vanagas izpildījumā, un vēl „Veto” lasītājiem atklāj interesantus piedzīvojumu stāstus par urbāno dārzkopību.

Vizuālo noformējumu „zaļajam” numuram veidojis nīderlandietis Rops van Mierlo, kurš 2011. gadā saņēmis prestižo Holandiešu Dizaina gada balvu par labāko grafisko dizainu.

Žurnālu var iegādāties „Narvesen” un „Plus Punkts” preses tirdzniecības vietās, lielākajās „Jānis Roze” grāmatnīcās, kā arī veikalos „LukaBuka”, „Rimi” hipermārketos, galerijā „Istaba”, bārā/kafejnīcā „Vieta”, bārā „Pasēdēt”, apavu un aksesuāru veikalos „Bang Bang” un „Boards.lv”. Žurnāla cena – 1,49 lati.

 

0 komentāri

Komentāru nav