Koncertzāle „Baltais flīģelis” koncertsezonu pieteiks „Esplanādē 2014”

Koncertzāle „Baltais flīģelis” koncertsezonu pieteiks „Esplanādē 2014”
Publicitātes foto / sigulda.lv . Siguldas koncertzāle „Baltais flīģelis”
10-09-2013 A+ A-
Sestdien, 14. septembrī, plkst. 15.00 kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” Siguldu pārstāvēs koncertzāle „Baltais flīģelis”, prezentējot savu jauno, trīspadsmitās sezonas koncertu programmu, kā arī „Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014” gada programmā iekļautos projektus.

Siguldas koncertzāle „Baltais flīģelis” ir iekļāvusies kultūras galvaspilsētas „Rīga 2014” programmā ar vairākiem kultūras notikumiem: „Kremerata Baltica” festivāls, mūsdienu mākslas projekts „Alternatīvais flīģelis”, vasaras kamermūzikas koncerti „Bēthovens un Sigulda” jeb muzikālās brokastis Siguldas pils dārzā ir pasākumi, kas jau ieguvuši klausītāju interesi un atzinību un ietverti „Rīga 2014” programmā.

Sestdienas pēcpusdienā kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” būs dzirdami muzikāli pārsteigumi no gaidāmajiem sezonas un „Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014” gada projektiem. Pasākumā piedalīsies Latvijas Nacionālās operas soliste Ilona Bagele, pianiste Elīna Bērtiņa, dziesminieks Goran Gora un citi mākslinieki.

„Piedāvāsim apmeklētājiem arī iespēju laimēt ielūgumus uz kādu no jaunās sezonas koncertiem,” sola koncertzāles vadītāja Inese Zagorska.

Pasākums notiks sadarbībā ar Latvijas Radio programmu „Klasika”.

Atgādināsim, ka kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” visas vasaras garumā ik sestdienu ir „Rīga 2014” partnerpilsētas Siguldas jeb „S!igulda aizrauj!” laiks.

 

0 komentāri

Komentāru nav