Izziņos Pasaules koru olimpiādes galvenos ārvalstu māksliniekus

Izziņos Pasaules koru olimpiādes galvenos ārvalstu māksliniekus
F64
08-04-2013 A+ A-
Trešdien, 10. aprīlī, organizatori informēs par gatavošanos Pasaules koru olimpiādei, kas notiks Rīgā 2014. gadā. Preses konferencē tiks nosaukti galvenie starptautiskie mākslinieki un ziņots par Latvijas koru dalības iespējām.

Preses konferencē Latvijas Universitātes Lielajā aulā plkst. 11.00 piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja Diāna Čivle, Pasaules koru olimpiādes mākslinieciskais vadītājs Romāns Vanags, kā arī Vācijas kultūras organizācijas „Interkultur” pārstāvji.


Pasaules koru olimpiāde ir pasaulē vērienīgākais kora dziedāšanas pasākums, kas notiek katru otro gadu ikreiz citā kontinentā. Koru olimpiāde kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas lielāko notikumu, kurā piedalīsies 20 tūkstoši dziedātāju no 70 pasaules valstīm, piesaistot Rīgai lielu starptautisko uzmanību. Iepriekšējās Pasaules koru olimpiādēs Latvijas kori vairākkārt ir piedalījušies ar izciliem panākumiem.

Pasaules koru olimpiādi, kas notiks 2014. gadā no 9. līdz 19. jūlijam, rīko nodibinājums „Rīga 2014”, Rīgas dome un Kultūras ministrija sadarbībā ar Vācijas kultūras organizāciju „Interkultur”.

0 komentāri

Komentāru nav