Nāc talkā! Skolēni aicināti zīmēt Eiropas kultūras galvaspilsētas ielūgumus

Nāc talkā! Skolēni aicināti zīmēt Eiropas kultūras galvaspilsētas ielūgumus
Kaspars Garda, Rīga 2014
12-09-2013 A+ A-
Līdz ceturtdienai, 12. septembrim, vizuālās mākslas skolotājiem, klašu audzinātājiem un skolēniem ir iespējams pieteikt savu skolu vai klasi, lai palīdzētu „Rīga 2014” sagatavot ielūgumus uz „Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014” gada notikumiem.

Gatavojoties 2014. gadam, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, ielūgumi tiks izsūtīti gan ārvalstu viesiem, gan sadraudzības pilsētām un sadarbības partneriem, gan dažādām kultūras un sabiedriskajām institūcijām Latvijā. Vēlamies, lai katrs nosūtītais ielūgums būtu īpašs un personisks, tāpēc aicinām talkā bērnus un jauniešus zīmēt īpašas pastkartes, tādējādi katrs uzaicinājums apmeklēt Rīgu būs unikāls un tikai vienā eksemplārā.

Katram bērnam dosim divas kartīšu sagataves – daļu vēlēsimies saņemt atpakaļ, lai vēlāk nosūtītu saviem viesiem (aicinām arī skolas iesaistīties un sūtīt savām sadraudzības skolām vai klasēm), otru bērns varēs paturēt pats un nosūtīt kādam savam draugam vai radiniekam, uzaicinot apmeklēt Rīgu – Eiropas kultūras galvaspilsētu.

Kartīšu sagataves tiks nosūtītas pēc skolas vai skolotāja pieprasījuma. Lai saņemtu pastkartes, interesentiem jāsazinās ar „Rīga 2014”, rakstot uz e-pastu: andra.rutkeviča@riga2014.org.

Ielūguma zīmējumu tēma – „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta”. Ielūgumu pastkartes jāsagatavo un jānogādā uz „Rīga 2014” biroju līdz šā gada 30. septembrim.

 

0 komentāri

Komentāru nav