„Astro'n'out” 10. jubilejas koncertu rīkos pazemes autostāvvietā

„Astro'n'out” 10. jubilejas koncertu rīkos pazemes autostāvvietā
Kaspars Garda, Rīga 2014
13-09-2013 A+ A-
Ar koncertu netradicionālā vidē – „Galleria Riga” pazemes autostāvvietā – 8. novembrī 10 gadu jubileju svinēs „Astro’n’out”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē grupas menedžments.

Par godu svinībām pazemes autostāvvieta tiks īpaši pārbūvēta un iekārtota, pārvēršot par neparastāko dzimšanas dienas ballītes vietu.

Par vietas izvēli „Astro’n’out” dalībnieki teic: „Rīgā ir daudz lielisku koncertvietu, tomēr mums gribējās jaunu izaicinājumu – radīt pašiem savu neatkarīgu telpu. „Galleria Riga” pazemes autoparks jeb 2. stāva autostāvvieta tiks pārvērsta par koncertzāli un „klubu” vienuviet, un, protams, tas būs nebijis eksperiments un piedzīvojums mums pašiem.”

Šajos svētkos „Astro’n’out” dalībnieki paši sagādājuši dāvanu saviem klausītājiem – albuma „Lauvas” angļu versiju „Lion’s Share”, ko rudenī paredzēts atrādīt arī kaimiņvalstīs.

Koncertā skanēs dziesmas no jaunākā albuma gan latviešu, gan angļu valodā, bet jo īpašs šis koncerts būs tiem draugiem, kuri ir kopā ar grupas mūziku jau no tās pirmsākumiem, jo programmā atkal tiks iekļautas labākās dziesmas no pirmajiem albumiem.

Koncerta sākums plkst. 20.30, ieeja no 20.00. Biļetes pieejamas „Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena – 7 lati.

0 komentāri

Komentāru nav