Notiks rudens sadziedāšanās – „Groziņu vakars”

Notiks rudens sadziedāšanās – „Groziņu vakars”
Kaspars Garda, Rīga 2014 . Diriģents un sadziedāšanās vadītājs Ints Teterovskis
14-09-2013 A+ A-
Svētdien, 15. septembrī, plkst. 19.00 kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” notiks rudens sadziedāšanās – „Groziņu vakars” –, kurā ikviens tiek aicināts dziedāt populāras galda dziesmas. Rudens sadziedāšanās vakaru vadīs „Rīga 2014” brīvprātīgo programmas vadītājs, diriģents Ints Teterovskis. Apmeklētāju ērtībai dziesmu vārdi būs skatāmi uz ekrāniem.

„Aicinu ņemt līdzi draugus, uzkodas un labu noskaņojumu, lai kopā svinētu rudens atnākšanu. Dziedāsim zināmas galda dziesmas, sildīsimies pie ugunskura un vārīsim tēju,” mudina Ints Teterovskis. 

Pasākuma laikā tiks dziedātas tautā populāras galda dziesmas, piemēram, „Sanāciet, sadziediet”, „Nāk rudens”, „Par rozēm”, „Svētvakars”, „Viss nāk un aiziet tālumā” u. c.

Rudens sadziedāšanās – „Groziņu vakars” – būs pēdējais kultūras vasarnīcas „Esplanāde 2014” šīs vasaras pasākums, taču arī turpmāk tā kalpos par tikšanās vietu kultūras pasākumiem. Visu vasaru kultūras vasarnīca „Esplanāde 2014” ir bijusi vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām.

„Esplanāde 2014” ir nodibinājuma „Rīga 2014” atvērtais birojs un vienlaikus jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietots „Rīga 2014” informācijas centrs, apzaļumota terase, kā arī „Rīga 2014” partnera „Lattelecom” nodrošinātais bezmaksas wi-fi un brīvpieejas datori.

Kopumā šovasar kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” ir viesojušies vairāk nekā 50 000 kultūras interesentu, norisinājušies vairāk nekā 200 pasākumu – nodibinājuma „Rīga 2014” projektu prezentācijas, koncerti, dejas, Eiropas un Latvijas filmu vakari, kā arī pasākumi visai ģimenei. 

0 komentāri

Komentāru nav