Koncertzālē „Palladium” uzstāsies grupa „Simple Minds”

Koncertzālē „Palladium” uzstāsies grupa „Simple Minds”
Publicitātes foto . Grupa „Simple Minds”
16-09-2013 A+ A-
Nākamā gada 26. janvārī koncertzālē „Palladium” uzstāsies viena no veiksmīgākajām Apvienotās Karalistes grupām „Simple Minds”, pavēstīja koncerta rīkotāji.

Koncertā grupa piedāvās visaptverošu ieskatu savā vairāk nekā trīsdesmit gadu ilgajā daiļradē koncerttūres „Greatest Hits Live” ietvaros. Neapšaubāmi „Simple Minds” pieskaitāma pie „The Cure”, „The Psychedelic Furs”, „Joy Division” un „New Order” mūziķu paaudzes.

„„Simple Minds” ir gan skaņu meistari un veidotāji, gan filmu mūzikas radītāji, kā arī daudzkārtēji pasaules mūzikas topu līderi. Viņi iedvesmojuši visdažādākos mūziķus: „Manic Street Preachers”, „Primal Scream”, „Moby” un „The Horrors”. Viņi radījuši atmiņā paliekošu mūziku filmām „L'Affaire Farewell”, „The Informers”, „Elizabethtown” un „The Breakfast Club”. Viņi pusduci reižu bijuši AK mūzikas topu augšgalā ar studijas albumiem „Life In A Day” (1979), „Sparkle In The Rain” (1984), „Once Upon A Time” (1985) un „Street Fighting Years”, kā arī „Ballad Of The Streets” EP (abi 1989), pievienojot iespaidīgajai kolekcijai arī 1987. gada „Live In The City Of Light” koncerta ierakstu, „Glittering Prize 81/92” ierakstu apkopojumu un visbeidzot atgriežoties AK mūzikas Top 10 ar jaunāko 2009. gada studijas ierakstu „Graffiti Soul”.

Nosaukti par godu „So simple minded”, kas ir Deivida Bovija 1972. gada skaņdarba „The Jean Genie” teksts, „Simple Minds” attīstījās no Džima Kerra (Jim Kerr) un Čārlija Bērčila (Charlie Burchill) 1977. gada izveidotās pankgrupas „Johnny & the Self Abusers”. Drīz vien tā tika pārsaukta par „Simple Minds”, un grupas kodolam pievienojās basists Dereks Forbs (Derek Forbes), bundzinieks Braiens Makgī (Brian McGee) un taustiņinstrumentālists Miks Maknīls (Mick MacNeil). Kopā grupa virzījās tumšāka un noskaņotāka skanējuma meklējumos, smeļoties melodiskas iedvesmas no „The Velvet Underground”, kā arī „The Krautrock of Can”, „Kraftwerk” un „Neu!”,” vēsta koncerta rīkotāji.

Kopš grupas pirmsākumiem Glāzgovā līdz pat mūziķu nesenajiem Eiropas mēroga priekšnesumiem Vemblija stadionā un Milton Keynes kausa izcīņā grupas atdeve koncertu laikā joprojām saglabājusies nemainīga.

„Simple Minds” sastāvā 26. janvārī uz „Palladium” skatuves kāps Džims Kerrs, Čārlijs Bērčils, Mels Gejnors (Mel Gaynor), Endijs Gilespijs (Andy Gillespie) un Geds Graims (Ged Grimes).

Biļetes uz koncertu nopērkamas no 19. septembra koncertzāles „Palladium” mājaslapā un visās „Biļešu servisa” kasēs. Biļetes cena, sākot no 33 latiem. Pirmās simts stāvvietu biļetes „Positivus.com”* reģistrētajiem lietotājiem – 26 lati.

* „Positivus.com” reģistrētie lietotāji, kuri būs reģistrējušies www.positivus.com līdz otrdienas, 17. septembra, plkst. 18.00 saņems e-pasta ziņojumu ar akcijas kodu, kas būs jāuzrāda, iegādājoties biļeti. Akcijas kods būs izmantojams tikai vienu dienu, 18. septembrī, visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav