„Totaldobžē” šonedēļ – mūzikas vakars un instalācija „Dark Matter”

„Totaldobžē” šonedēļ – mūzikas vakars un instalācija „Dark Matter”
Publicitātes foto . Instalācija „Dark Matter”
17-09-2013 A+ A-
Mākslas centrā „Totaldobže” šonedēļ, 19. septembrī, ceturtdienas mūzikas vakarā izskanēs divi koncerti, savukārt piektdien, 20. septembrī, apmeklētājiem būs vienreizēja iespēja piedalīties instalācijā „Dark Matter”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē mākslas centra pārstāvji.

Ceturtdien, 19. septembrī, mūzikas cienītāji mākslas centrā „Totaldobže” tiek gaidīti jau no plkst. 20.30, kad skanēs džamba, akustiskā ģitāra un solo Justīnes Šteinas un Pētera Ozola izpildījumā.

Savukārt plkst. 21.00 sāksies otrs koncerts, kurā uzstāsies dzīvīgas enerģijas un pozitīvisma piesātinātā grupa „The Coco’nuts”. Tas ir astoņu cilvēku grupējums, kas savu mūzikas stilu dēvē par „blues'n'funkn'rock'n'roll nuts”. „The Coco’nuts” skanējumu veido saksofons, bungas, ģitāra, balss un citi instrumenti, kā arī grupas dalībnieku īpašais pasaules skatījums, kas arī klausītājam sola labā noskaņojumā pavadītu vakaru.

Abu koncertu laikā darbosies „Totaldobže” terase. Ieejas maksa par ziedojumiem.

 

Piektdien, 20. septembrī, no plkst. 20.00 mākslas centra „Totaldobže” koncertzālē būs apskatāms pasaules atzinību guvušā mākslinieka Džastina Tailera Teita (Justin Tyler Tate) veidotais projekts „Dark Matter” – interaktīvu instalāciju un videoprojekciju izstāde.

Lai gan dzimis Kanādā un uzaudzis ASV, šobrīd Dž. Tailers Teits ir apmeties uz dzīvi Eiropā, un viņa darbos, kas izstādīti arī ASV, Indijā, Austrālijā, Igaunijā un citās pasaules valstīs, tiek izmantota skulptūra, instalācijas, mediji un performance.

Instalācijā „Dark Matter” apvienojas kvantu fizikas teorija un cilvēka pieredze un uztvere, tādējādi radot dinamisku vidi, kuru apmeklētājs ir aicināts izpētīt un pieredzēt. Šajā telpā apmeklētāja kustību kontrolēs instalācijas elementi – brīžiem viņš jutīsies pilnīgi brīvs un varēs izpētīt telpu, bet dažbrīd tiks ierobežots savās kustībās, lai sadarbotos ar citiem instalācijas dalībniekiem. Tādējādi apmeklētājam tiek piedāvāta unikāla pieredze, kurā nemitīgi mainās cilvēka uztveres skala. Izstāde būs apskatāma līdz 5. oktobrim. Ieeja – bez maksas.

Mākslas centrs „Totaldobže” atrodas bijušās rūpnīcas VEF teritorijā, Ūnijas iela 8. Vairāk par pasākumiem lasi www.totaldobze.com!

 

 

0 komentāri

Komentāru nav