Šo svētdien notiks dziedātājas Ilonas Bageles benefice

Šo svētdien notiks dziedātājas Ilonas Bageles benefice
Publicitātes foto . Dziedātāja Ilona Bagele
19-09-2013 A+ A-
Svētdien, 3. novembrī, plkst. 19.00 Lielajā ģildē notiks operdziedātājas Ilonas Bageles jubilejas benefice „Mana dzīve – mūzika”, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja koncerta rīkotāji.

Operas un džeza, populārās un kamermūzikas, kā arī tautas mūzikas klausītāju tūkstoši ir saukuši bravo Ilonai Bagelei gan pašu mājās, gan daudzās pasaules koncertzālēs un operteātros. Ievērojami mūzikas kritiķi mākslinieces talantu ir cildinājuši recenzijās.

Māksliniece uz skatuves ir tik dažāda. Viņa var būt maiga, temperamentīga, rimta un trauksmaina, vienkārša un cēla, bet katru reizi, kad Ilona Bagele dzied, viņa ir līdz galam patiesa un piederoša mūzikai. Jo dziedāšana nav tikai Ilonas Bageles profesija un darbs, tā ir viņas dzīve. Tāpēc arī jubilejas benefices koncertam ir izvēlēts tieši šāds nosaukums „Mana dzīve – mūzika”.

Dziedātāja jubilejas koncertiem izvēlējusies gan vienkāršas latgaliešu tautasdziesmas, gan brīnišķīgas latviešu un pasaules komponistu radītas melodijas, tango un džeza improvizācijas, slavenas operu ārijas un duetus, ko atskaņos kopā ar saviem skatuves partneriem – Samsonu Izjumovu, Sergeju Jēgeru, Andri Ludvigu, Ingu Pētersonu, Intaru Busuli, Daumantu Kalniņu, Daini Skuteli, Artūru Manguli, Iļju Orlavu, Katrīnu Paulu Dīringu, vijolnieku  Raimondu Ozolu, dejotājiem Ievu Kemleri un Rolandu Šteinbergu, pianisti  Ilzi Ozoliņu, svētku orķestri Raimonda Macata vadībā un pašu maestro Raimondu Paulu.

Tāpat jubilāre beneficē ļaus skatītājiem ielūkoties video un foto atmiņās, izbaudīt smieklus un asaras, sajust zaudējuma sūrumu un ovāciju saldo garšu. To visu, ko māksliniece ir izdzīvojusi uz skatuves un savā dzīvē. Jo dziedātājas Ilonas Bageles dzīve ir mūzika.

Koncerta režisors – Valdis Pavlovskis, scenogrāfe – Maija Jansone, producente – Ieva Šteinberga.

Biļetes uz Ilonas Bageles jubilejas benefici Lielajā ģildē iegādājamas „Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā par 7–40 latiem.

0 komentāri

Komentāru nav