„Cirque du Soleil” šova „Alegría” pirmizrāde – jau ceturtdien

„Cirque du Soleil” šova „Alegría” pirmizrāde – jau ceturtdien
Publicitātes foto / FBI
09-04-2013 A+ A-
Rīgā jau ieradusies pasaulslavenā Kanādas cirka trupa „Cirque du Soleil”, lai no ceturtdienas, 11. aprīļa, līdz pat svētdienai sniegtu piecas izrādes vienam no godalgotākajiem šoviem „Alegría”. Uzveduma pirmizrāde notiks ceturtdien plkst. 19.00, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

Šovam nepieciešamā tehnika uz Latviju piegādāta 22 kravas automobiļos, un trešdien „Arēnā Rīganorisināsies apjomīgi skatuves un akrobātiskā aprīkojuma uzstādīšanas darbi. Šodien un rīt trupas dalībniekiem ir brīvdiena, bet ceturtdien no rīta sāksies intensīvi treniņi un mēģinājumi.

Daudzām starptautiskām godalgām apbalvotajā uzvedumā ir iesaistīti 55 mākslinieki no 15 valstīm, un priekšnesumu mēģinājumi ir saplānoti pēc rūpīgi izstrādāta grafika. „Piemēram, kamēr mīms mēģina priekšnesumu uz lielās skatuves, aizkulisēs gaisa vingrotāji ierakstā pārskata savu iepriekšējo uznācienu. Savukārt komanda, kas uzstājas uz batutiem, aizskatuves treniņzālē atkārto sarežģītākos salto trikus. Katrai konkrētā uzveduma komandai ir savs kapteinis, kura virsvadībā mākslinieki veic treniņu programmu, nepārtraukti pieslīpējot savu meistarību,” stāsta šova mākslinieciskais vadītājs Bruno Darmaņaks (Bruno Darmagnac).

Arēnā „Cirque du Soleil” trupas vajadzībām tiek gatavota ne vien atsevišķa aizskatuves mēģinājumu zona, bet arī daudz palīgtelpu. Tostarp ir vairāk nekā 400 kostīmu vienību glabātuve un darbnīca, grimēšanas, atpūtas, virtuves un veļas mazgāšanas telpas. Pēc katra šova vairāki šuvēji uzreiz ķeras klāt kostīmu atjaunošanai un labošanai, jo tērpi tiek pakļauti milzīgai slodzei. Turnejā vienmēr līdzi ir arī vairākas veļas mazgājamās mašīnas un žāvētavas, lai pēc izrādes varētu ātri sagatavot tērpus nākamajam šovam.

Šova skatuves konstrukcijas un dekorācijas veidotas , lai uzvedumam varētu sekot vienlīdz labi no jebkuras vietas zālē. Vērojot „Alegría”, ikviens skatītājs saņems iespaidīgu spēka, veiklības un ātruma kokteili, kas apvienots ar elegantiem priekšnesumiem.

„Alegríabiļetes ir nopērkamas www.ticketpro.lv un „Ticketpro” biļešu kasēs TC „Galleria Riga”, „Spice”, „Spice Home”, „Domina Shopping”, „Rīga Plaza”, „Olimpia”, „Maxima XX”, „Maxima XXX”, „Rimi Valdemārs”, „Rimi Alfa”, „Rimi” Pulkveža Brieža ielā, „Rimi” Stirnu ielā, „Rimi Galerija Azur” informācijas centros u. c.

IZRĀŽU GRAFIKS:

11. aprīlis (ceturtdiena) – pirmizrāde; sākums plkst. 19.00 (ieeja no plkst. 18.00);

12. aprīlis (piektdiena) – sākums plkst. 19.00 (ieeja no plkst. 18.00);

13. aprīlis (sestdiena) – sākums plkst. 15.00 (ieeja no plkst. 14.00);

13. aprīlis (sestdiena) – papildu izrāde; sākums plkst. 19.00 (ieeja no plkst. 18.00);

14. aprīlis (svētdiena) – sākums plkst. 14.00 (ieeja no plkst. 13.00).

BIĻEŠU CENAS

Pieaugušo biļete: no Ls 25 līdz Ls 50.

Bērnu biļete (līdz 15 gadu vecumam): no Ls 20 līdz Ls 28.

ISIC/ITIC karšu lietotājiem: no Ls 20 līdz Ls 28.

Bērnu biļete (līdz 5 gadu vecumam), neaizņemot atsevišķu sēdvietu: Ls 7.
 

0 komentāri

Komentāru nav