Rīgā viesosies slavenais īru komiķis Dilans Morans

Rīgā viesosies slavenais īru komiķis Dilans Morans
F64 . Rīgas Kongresu nams
20-09-2013 A+ A-
Rīgas Kongresu nama Lielajā zālē piektdien, 27. septembrī, uzstāsies viens no visu laiku izcilākajiem komiķiem, īru „stand-up” komēdijas meistars Dilans Morans (Dylan Moran), kultūras portālu „Rīga 2014” informē pasākuma rīkotāji „Bobe.me”.

Rīgā Dilans Morans uzstāsies jau otro reizi, skatītājiem piedāvājot izrādi „Yeah Yeah”. Kā akcentē organizatori, jāņem vērā, ka katrā izrādē Dilans iekļauj jaunus jokus un lokāla mēroga atsauces, tomēr šova „Yeah Yeah” kodols paliek nemainīgs un tas būs līdzīgs komiķa iepriekšējai uzstāšanās reizei Rīgā.

Par šova „iesildīšanu” rūpēsies „Comedy Baltics” pārstāvji Luiss Zezerans (Louis Zezeran) un Stjuarts Džonsons (Stewart Johnson).

Komiķa karjeru Dilans Morans sāka 20 gadu vecumā nelielā komēdijas klubā Īrijā, kur zālē bija tikai 50 vietu un nebija pat mikrofona. Taču pēc četriem gadiem viņš ieguva „Perrier” balvu, kas ir visprestižākais komēdijas apbalvojums Lielbritānijā, kļūstot par visu laiku jaunāko komiķi, kas ieguvis prestižo balvu. Šobrīd Dilans ar saviem šoviem priecē skatītājus visā pasaulē.

Dilans Morans guvis panākumus gan kā autors, gan aktieris. Viņa veidotais TV seriāls „Black Books” vairākkārt saņēmis BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) balvas un citas godalgas.

Viņa izrādes guvušas plašus panākumus Skandināvijā, Ziemeļamerikā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Krievijā un pat Tālajos Austrumos. 2007. gadā franču laikraksts „Le Monde” atzinis Dilanu Moranu par „visu laiku izcilāko komiķi starp dzīvajiem un mirušajiem”.

Morans uzņēmis arī vairākas filmas. Zināmākās no tām: „Rom-Com-Zom”, „Shoun of the Dead”, „Run Fat Boy Run” un citas.

Komiķis iepriekš Rīgā viesojās 2012. gadā, kad uzstājās kinoteātra „Splendid Palace” Lielajā zālē. Ņemot vērā skatītāju lielo interesi, šoreiz par izrādes norises vietu izvēlēts Kongresu nams.

Izrādes sākums 27. septembrī plkst. 20.00. Biļetes nopērkamas visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav