Kannās interese par latviešu filmām

Kannās interese par latviešu filmām
Publicitātes foto . Kadrs no filmas "Myužeigais kalinders" ("Mūžīgais kalendārs")
09-04-2013 A+ A-
Šodien Kannās sācies pasaules TV un mediju tirgus MIP TV, uz kuru devusies filmu studija „Rija”, lai kino industrijas profesionāļiem no dažādām pasaules valstīm piedāvātu Latvijas filmas, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja studijas pārstāvji.

Jaunākā studijas filma „Myužeigais kalinders” („Mūžīgais kalendārs”) piedalījās MIPDoc tirgū, un par tās demonstrēšanas tiesībām interesējās deviņas kompānijas (no Jaunzēlandes, Šveices, Korejas, Vācijas, Brazīlijas, Saūda Arābijas, Honkongas, Polijas, arī kompānija Canal+.), tāpat „Rijai” ir izteikti vairāki kopproducēšanas piedāvājumi.

Lielākais TV un mediju nozares tirgus MIP TV norisinās Kannās no 8. līdz 11. aprīlim, un šī ir jau piecdesmitā reize, kad tirgus pulcē kino profesionāļus no visas pasaules.

„Rijas” stends MIP TV ir daļa no kopējā Eiropas Savienības programmas MEDIA stenda, kurā pārstāvētas 250 Eiropas Savienības kompānijas.

Šobrīd Latvijas kinoteātros ir skatāms vēl viens studijas „Rija” starptautisks kopproduktsSergeja Lozņicas filma „Miglā”.

0 komentāri

Komentāru nav