„Bites Blūza Klubs” svinēs 13. sezonas atklāšanu

„Bites Blūza Klubs” svinēs 13. sezonas atklāšanu
Publicitātes foto / latvianbluesband.com . „Latvian Blues Band”
23-09-2013 A+ A-
Ar sešu spēcīgāko Latvijas blūza kolektīvu uzstāšanos trīs dienas no 26. līdz 28. septembrim tiks svinēta „Bites Blūza Kluba” 13. sezonas atklāšana jaunajās telpās Dzirnavu ielā 57a, pavēstīja „Bites Blūza Kluba” direktors un līdzīpašnieks Dailes Zigis.

Sezonas atklāšana tradicionāli tiek svinēta septembrī par godu pasaulē slavenā blūzmeņa B B Kinga dzimšanas dienai (16. septembrī viņš svinēja savu 88 gadu jubileju), atzīst „Bites Blūza Kluba” direktors un līdzīpašnieks Dailes Zigis, 13. sezonas atklāšanā solot daudz pārsteigumu – gan garīgos, gan gastronomiskos.

26. septembrī koncerts sāksies plkst. 20.00 – uzstāsies grupas „Keksi”, „Latvian Blues Band”, „Bite's Blues band”, „Coolmans Report”, „Bunch of Gentlemens” un „Fortress”.

27. un 28. septembrī koncerts sāksies plkst. 21.00 – uzstāsies grupas „Latvian Blues Band”, „Bite's Blues band”, „Coolmans Report”, „Bunch of Gentlemens” un „Fortress”.

Pēc 13. sezonas atklāšanas klubs uz pāris nedēļām tiks aizvērts, lai pilnībā pabeigtu rekonstrukcijas darbus.

Jauno klubu ir iekārtojis interjera dizainers Aigars Zariņš. Klubs izvietots trijos stāvos ar kopējo platību 540 m², tajā ir aptuveni divsimt sēdvietu. Iepriekšējās telpās bija 80 sēdvietu, bēres tika nospēlētas gada garākajā dienā – 21. jūnijā. Ir demontēta un kā autentiska pārvesta uz jaunajām telpām kluba slavas siena ar daudzu blūza mūzikas stila slavenību autogrāfiem (diemžēl 15 no šo autogrāfu īpašniekiem vairs nav šajā saulē). Arī jaunajā vietā, tāpat kā iepriekš, klubs piedāvās Eiropas un ASV ēdienkarti.

Līdz ar paplašināšanos klubā tagad būs ne tikai blūzs, bet arī roks un džezs, būs iespēja padejot un pabūt grupu mēģinājumos, kā arī iecerēts demonstrēt filmas par blūza tēmu. Klubs tiek veidots kā neliela uzziņas vieta par blūza tapšanas vēsturi, attīstības gaitu, slavenākajiem blūzmeņiem.

Būs arī dažādas relikvijas, plakāti ar pazīstamu blūzmeņu parakstiem, vitrīna ar piemiņas lietām un diskiem. Skatlogos tiks izvietoti autentiskie mūzikas instrumenti, ko spēlējuši slavenības. Klubam ir arī neliela banketzāle, no kuras var redzēt visu zālē notiekošo. Uz vasaras sezonu tiks atklāta āra terase ar 10 galdiņiem un 40 sēdvietām.

„Bites Blūza Klubam” tagad ir četri līdzīpašnieki – sākotnēji kluba saimnieki bija uzņēmējs Ainārs Gulbis, Juris Savickis un Dailes Zigis, līdz ar pāriešanu uz jaunajām telpām trijotnei pievienojies uzņēmējs Gints Guks.

0 komentāri

Komentāru nav