Latviešu režisoru filmas starptautiskajā festivālā „Ars Independent”

Latviešu režisoru filmas starptautiskajā festivālā „Ars Independent”
Publicitātes foto . Kadrs no Lailas Pakalniņas filmas „Par dzimtenīti”
24-09-2013 A+ A-
„Ars Independent” starptautiskajā filmu festivālā Katovicē (Polija) no 20. līdz 29. septembrim tiks izrādīta 21 Lailas Pakalniņas filma. Tā ir līdz šim plašākā vienkopus demonstrētā režisores filmu kolekcija. Savukārt festivāla dokumentālo filmu skatē, kas veltīta māksliniekiem, tiks izrādīta Pētera Krilova filma „Klucis. Nepareizais latvietis”.

Retrospekciju skatē līdzās Lailas Pakalniņas filmu kolekcijai skatītājiem piedāvāta arī Berlīnē dzīvojošā izraēliešu filmu režisora Liora Šamriza (Lior Shamriz) un ievērojamā poļu animācijas filmu režisora Pjotra Dumalas (Piotr Dumała) filmu programmu.

Laila Pakalniņa festivālā piedalīsies arī žūrijas darbā, vērtējot programmā „Black Horse” iekļautos debijas darbus, kā arī vadīs meistarklases jaunajiem režisoriem un filmu studentiem.

Šogad šī ir jau trešā Lailas Pakalniņas filmu retrospekcija – aprīlī režisores filmas tika demonstrētas dokumentālo filmu festivālā „Visions du Reel” un Šveices sinematēkā, jūlijā plaša filmu kolekcija bija pieejama internetā bez maksas ar filmu izplatīšanas platformas „Doc Allianse” starpniecību (dafilms.com filmas ir pieejamas arī šobrīd).  

Informāciju par festivālu „Ars Independet” meklē šeit!

 

0 komentāri

Komentāru nav