„I Love You” ar vērienu svinēs 10. jubileju koncertzālē „Palladium”

„I Love You” ar vērienu svinēs 10. jubileju koncertzālē „Palladium”
Publicitātes foto . Britu grupa „Sons of Noel and Adrian”
26-09-2013 A+ A-
Ar vērienīgu pasākumu koncertzālē „Palladium” 30. oktobrī 10. jubileju svinēs mūzikas bārs „I Love You”, aicinot apmeklētājus baudīt izdevniecības „I Love You Records” izdoto mākslinieku uzstāšanos, kultūras portālu „Rīga 2014” informē „I Love You” pārstāve Dace Volfa.

Jubilejas koncertā uzstāsies dziesminieks Goran Gora, grupa „Laika suns”, kā arī mākslinieki no Lielbritānijas „Sons of Noel and Adrian”.

Bārs „I Love You” savus pirmos apmeklētājus uzņēma 2003. gada nogalē, toreiz piedāvājot muzikālu alternatīvu Vecrīgas popmūzikas troksnim.

Gadiem ejot, bārs ir kļuvis par zīmolu, kam pievienojusies „I Love You” skatuve „Positivus” festivālā un mūzikas izdevniecība „I Love You Records”.

Tās katalogā jau ir gan starptautiski veiksmīgākās igauņu grupas „Ewert and The Two Dragons” albums „Good Man Down”, gan latviešu mūziķes Alises Jostes un eksperimentālā roka apvienības „Mona De Bo” un „Párara” ieraksti. Šopavasar „I Love You Records” apgādā tika izdots grupas „The Sound Poets” albums „Tavs stāsts”, kas kļuvis par vienu no pārdotākajiem ierakstiem šovasar.

Jubilejas koncerta visi viesi ir saistīti ar izdevniecību – dziesminieka Goran Goras ieraksti bija starp pirmajiem „I Love You Records” izdevumiem, grupas „Laika Suns” albums „Nakts Karalis” nāca klajā šā gada pavasarī, bet daudzsološās britu folkmūzikas zvaigznes „Sons of Noel and Adrian” (SONAA) nesen noslēdza līgumu ar „I Love You Records” par pārstāvniecību Baltijas valstīs.

Pirms uzstāšanās Rīgā SONAA sniegs koncertus arī Viļņā (28. septembrī kultūras centrā „Loftas”) un Tallinā (29. septembrī klubā „Von Krahl”) kopā ar „I Love You Records” grupu „Momend”.

SONAA ir eksperimentāla grupa no Braitonas (Lielbritānija), kas guvusi ievērību ar saviem enerģiskajiem priekšnesumiem, kuru laikā uz skatuves nereti kāpj līdz pat trīspadsmit mūziķiem.

Gandrīz katrs SONAA dalībnieks pārstāv arī savu solo projektu, bet tas viņiem neliedz pievienoties arī citiem māksliniekiem un grupām. Kopš dibināšanas 2008. gadā grupa daudz koncertējusi kopā ar dziesminieci Loru Marlingu un devusies divās Lielbritānijas turnejās kopā ar „Mumford & Sons”. Šogad nāca klajā otrais SONAA studijas albums „Knots”.

„I Love You” 10. jubilejas koncerta biļetes var iegādāties www.ekase.lv.

 

0 komentāri

Komentāru nav