Britu aktieris Ralfs Fainss lomas tekstu ieskaņos Rīgā

Britu aktieris Ralfs Fainss lomas tekstu ieskaņos Rīgā
Publicitātes foto . Britu aktieris Ralfs Fainss
Nākamā gada janvāra beigās vai februāra sākumā Rīgā varētu ierasties populārais britu aktieris Ralfs Fainss, lai „Jura Podnieka studijā” pārskaņotu lomu Francijas, Krievijas un Latvijas kopražojuma mākslas filmā „Divas sievietes”, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja studijas direktore un filmas kopproducente Antra Cilinska.

Filmā „Divas sievietes”, kas tapusi pēc Turgeņeva lugas „Mēnesis uz laukiem”, britu aktieris Ralfs Fainss atveido galveno – Rakitina – lomu, un, kā skaidro Antra Cilinska, Rīgā Fainss ieradīsies, lai pārskaņotu savu lomu. Plānots, ka filmas montāžas un skaņas apstrādes darbi notiks „Jura Podnieka studijā”.

 

„Sākotnēji bija paredzēts, ka viņš to darīs Maskavā, taču nu izskatās, ka šis process tomēr varētu norisināties Rīgā. Katrā gadījumā par to vēl ziņosim,” pauda Cilinska. Viņa akcentē, ka šāda mēroga sadarbības projekts Latvijas filmu nozarei ir ļoti nozīmīgs, ļaujot Latvijas profesionāļiem strādāt starptautiskā arēnā. Jāpiebilst, ka filmas tapšanā tika iesaistīti vairāki latviešu profesionāļi: galvenais operators Gints Bērziņš un skaņu režisors Anrijs Krenbergs.

„Tā man bija unikāla pieredze, jo pirmo reizi bija iespēja strādāt ar tādu pasaules līmeņa zvaigzni kā Ralfs Fainss. Par šādu iespēju sapņo jebkurš operators,” stāstīja Gints Bērziņš.

Ļizavetas Bogdanovas lomā – franču aktrise Silvija Testu, skolotāja lomā būs vācu aktieris Bernds Moss. Pārējo ansambli veido tādi spoži krievu aktieri kā Anna Astrahanceva, Aleksandrs Balujevs, Larisa Malevannaja, Vasilijs Miščenko un citi.

Filmas „Divas sievietes” pirmizrāde gaidāma 2014. gadā.

0 komentāri

Komentāru nav