„Prāta vētra” uzstāsies Glastonberijas festivālā (papildināts)

„Prāta vētra” uzstāsies Glastonberijas festivālā (papildināts)
Rīga 2014 . grupa „Prāta vētra” CD „Vēl viena klusā daba” prezentācijā
10-04-2013 A+ A-
Latvijas grupa „Prāta vētra” šovasar uzstāsies Eiropas vecākajā un lielākajā brīvdabas mūzikas pasākumā – leģendām apvītajā Glastonberijas festivālā Lielbritānijā, kultūras portālam „Rīga 2014” apstiprināja grupas pārstāve Guna Zučika.

„Prāta vētra” festivālā spēlēs 29. jūnijā, kāpjot uz otras lielākās festivāla skatuves „The Other Stage”.

„Prāta vētrai” festivālā piedāvājis uzstāties viens no Glastonberijas programmas veidotājiem Mārtins Elborns, kurš pagājušajā vasarā bija apmeklējis grupas Latvijas turnejas „Vēl viena klusā daba” noslēguma koncertu Rīgā, „Skonto” stadionā.

Kā sarunā ar „Rīga 2014” pastāstīja G. Zučika, ceļš uz Glastonberiju bijis garš. Pirmo reizi Elborns „Prāta vētras” koncertu redzējis 2010. gada Tallinas mūzikas nedēļā, bet pēc grupas uzstāšanās 26 000 klātbūtnē pagājušā gada koncertā Rīgā, saņemts uzaicinājums uz vērienīgāko Lielbritānijas un Eiropas mūzikas festivālu.

Pēc viena gada pārtraukuma Glastonberijas festivāls šogad notiks no 26. līdz 30. jūnijam.

Jau ziņots, ka pirmo reizi šajā festivālā uzstāsies rokmūzikas leģendas „The Rolling Stones”. Marta beigās izziņotajā programmā festivālā galveno mākslinieku vidū nosauktas arī grupas „Mumford and Sons” un „Arctic Monkeys”. Festivālā uzstāsies arī Niks Keivs ar „The Bad Seeds”, Elviss Kostello, „Primal Scream”, „Vampire Weekend”, „The Vaccines”, Rita Oira, „Portishead”, „The xx”, „The Smasing Pumpkins” un daudzi citi.

Atgādinām, ka grupas „Prāta vētra” koncertieraksts no pagājušā gada uzstāšanās „Skonto” stadionā, sākot ar trešdienu, 10. aprīli, būs skatāms kinoteātrī „Kino Citadele”.

Savukārt piektdien, 19. aprīlī, grupa „Prāta vētra” realizēs projektu, kurā vienlaikus 100 Latvijas pilsētās un novados tiks demonstrēts koncertfilmas „Vēl viena klusā daba” bezmaksas seanss. Norises vietu sarakstu un ielūgumus uz seansiem var atrast www.ekase.lv sadaļā „Biļetes”.

DVD un Blu-Ray formātos jaunā filma tirdzniecībā nonāks 15. aprīlī.

0 komentāri

Komentāru nav