Izrāde izstādē – „... lai gadījums kļūtu par notikumu...”

Izrāde izstādē – „... lai gadījums kļūtu par notikumu...”
Publicitātes foto
29-09-2013 A+ A-
2., 9., 11. un 25. oktobrī plkst. 19.00 Rīgas Mākslas telpā būs skatāmas izrādes „... lai gadījums kļūtu par notikumu...”, pavēstīja izrādes producente Laila Baumane.

„Izrāde, kuras scenogrāfiju veido vienu miljonu vērti mākslas darbi. Izrāde, kurā „glezno” ar dzīviem ķermeņiem, kurā var „ieraudzīt” skaņdarbu un sastapt īstu mākslas kritiķi. Kurā var diskutēt par mākslu ar visu zinošo Arvīdonkuli un iemalkot vīnu, klausoties operu ārijas, un apskatīt laikmetīgās mākslas darbus, kuru vērtība ir vairāk nekā viens miljons latu,” par topošo izrādi teic L. Baumane, atgādinot, ka līdz 27. oktobrim Rīgas Mākslas telpā norisinās izstāde „... lai gadījums kļūtu par notikumu...”, kas pirmo reizi plašākai publikai ļauj iepazīties ar „ABLV Bank” veidoto kolekciju topošajam Laikmetīgās mākslas muzejam. Izstādē ir apskatāmi vairāk nekā trīsdesmit izcilu mākslinieku darbi.

Izrāde kā satikšanās. Piecas epizodes. Pieci notikumi un pieci piedzīvojumi, pieci stāsti un viedokļi. Laikmetīgās mākslas izpausmes teātra valodā.

Izrādes radošo komandu veido pieci režisori: Inese Mičule, Jurijs Djakonovs, Kārlis Freimanis, Ģirts Šolis un Vilnis Vējš; tajā piedalās dažādu jomu mākslinieki: mūziķis Rihards Zaļupe, aktieris un žurnālists Toms Treibergs, horeogrāfi un dejotāji Kristīne Vismane un Kristaps Ceļmalnieks, mūzika Anna Ķirse un Toms Auniņš, mākslinieks Rūdolfs Baltiņš, aktieri Andris Kalnozols, Madars Zvagulis un Aleksejs Geiko un dziedātājs Uldis Siliņš.

Izrādes garums – 1 stunda 20 minūtes.

Biļetes uz izrādi var iegādāties „Biļešu servisā”, „bez rindas”, „Ticketshop.lv” un Rīgas Mākslas telpā.

Vairāk par izrādi var uzzināt šeit un „kulturmarka.lv”.

0 komentāri

Komentāru nav