„Sapņu komanda 1935” gūst panākumus Brekenridžas festivālā

„Sapņu komanda 1935” gūst panākumus Brekenridžas festivālā
Publicitātes foto . Kadrs no Aigara Graubas filmas „Sapņu komanda 1935”
30-09-2013 A+ A-
Andreja Ēķa un Aigara Graubas spēlfilma „Sapņu komanda 1935” („Dream Team 1935”) turpina gūt panākumus: Brekenridžas (ASV) festivālā filma ieguvusi balvu kā labākā drāma, savukārt Aigars Grauba izpelnījās labākā režisora godu, informē „Platforma Film” pārstāvis Kristians Alhimionoks.

Brekenridžas filmu festivāls notiek kopš 1981. gada. To veido bezpeļņas brīvprātīgo organizācija. Tajā tiek demonstrētas gan ASV tapušas filmas, gan ārvalstu kinodarbi. Konkursa programmā ir iekļauti arī kinomākslas studentu darbi – īsfilmas, dokumentālais kino un citi darbi.

Kopš filmas izplatīšanas sākuma ārzemēs šā gada aprīlī tā piedalījusies 15 starptautiskos filmu festivālos, tostarp ASV, Japānā, Ķīnā, Eiropā, Krievijā un Ukrainā.

Šā gada novembrī filma tiks laista klajā uz iTunes platformas, tāpat paredzēts filmas starptautiskais DVD. „Sapņu komanda” iTunes un DVD būs pieejama gan angļu un latviešu valodā, gan ar titriem franču, vācu, lietuviešu, krievu, holandiešu, spāņu, ķīniešu un japāņu valodā.

iTunes portālā „Dream Team 1935” būs pirmā spēlfilma no Latvijas, kas dublēta angļu valodā, gan ar svešvalodas titru izvēli.

 

 

0 komentāri

Komentāru nav