Balkānu mūziķis Gorans Bregovičs atkal viesosies Rīgā

Balkānu mūziķis Gorans Bregovičs atkal viesosies Rīgā
Publicitātes foto
30-09-2013 A+ A-
Viens no visu laiku slavenākajiem Balkānu mūziķiem Gorans Bregovičs pēc vairāku gadu pauzes atkal atgriezīsies Latvijā, lai 16. novembrī ar savu jaunāko koncerttūres programmu „Šampanietis čigāniem” priecētu klausītājus koncertzālē „Palladium”, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja koncerta rīkotāji.

Līdz šim karstasinīgais mūziķis jau trīsreiz uzstājies Latvijā, un katru reizi koncerti bijuši pilnībā izpārdoti. Jaunā albuma koncerttūres programma „Šampanietis čigāniem” tiek raksturota ar vārdiem „Nav otras tādas ballītes kā Gorana Bregoviča ballīte”. Tās ieskaņošanā piedalījusies arī pasaulslavenā grupa „The Gypsy Kings”, bet visu koncertu pavadīs Bregoviča „Kāzu un Bēru orķestris” („Wedding and Funeral Orchestra”).

Gorans Bregovičs ir serbu izcelsmes mūziķis – Balkānu leģenda. Viņš ir šā pasaules reģiona slavenākais filmu komponists, sarakstot mūziku vairāk nekā 30 filmām. Karjeru sācis, spēlējot ģitāru kādā itāliešu striptīzklubā, septiņdesmitajos gados viņš aizsāka slaveno rokgrupu „Bijelo Dugme” („White Button”), kuras sastāvā pavadīja vairāk nekā desmit gadu. Šobrīd Bregovičs karjeru turpina kā solomākslinieks. 

Albums „Šampanietis čigāniem” ir atbildes reakcija uz Eiropā notiekošajiem čigānu nemieriem. Viņi tikuši padzīti no Francijas, Itālijas, viņu mājas tiek dedzinātas Ungārijā, pret viņiem nežēlīgi izturas Serbijā, kā arī citās Eiropas valstīs. „Čigāni nav šīs pasaules problēma, tie vienmēr ir bijuši viens no šīs pasaules talantiem. Šis ir mans tosts viņu talantam,” šādi par situāciju un jauno albumu izsakās pats Gorans Bregovičs.

Biļetes uz Gorana Bregoviča koncertu iespējams iegādāties, sākot no 1. oktobra, otrdienas, pulksten 10.00 „Biļešu servisa kasēs”. Tikai „Palladium” reģistrētajiem lietotājiem pirmo nedēļu biļetes uz koncertu ar 20 procentu atlaidi!*

*„Palladium” reģistrētie lietotāji, kuri būs reģistrējušies „Palladium” mājaslapā līdz pirmdienas, 30. septembra, plkst. 18.00 saņems e-pasta ziņojumu ar akcijas kodu, kas būs jāuzrāda, iegādājoties biļeti. Akcijas kods būs izmantojams no 1. līdz 6. oktobrim visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav