Britu nepieradinātās mūzikas vakars bārā „Chomsky”

Britu nepieradinātās mūzikas vakars bārā „Chomsky”
Ruth Hazel . „Lost Harbours”
01-10-2013 A+ A-
Rīgas bārā „Chomsky” 3. oktobrī uzstāsies mūziķi no Lielbritānijas – tautas mūzikas interprets Ričards Tompsons jeb „Lost Harbours” un skaņu mākslinieks Derils Vorsingtons (Daryl Worthington) jeb „Kostoglotov”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē koncerta rīkotāji „ULVE Agency”.

„Lost Harbours” tiek raksturots kā abstrakts psihedēliskās tautas mūzikas viena cilvēka projekts. Tā pirmsākumi meklējami 2007. gadā Sautendā. „Lost Harbours”  ilgus gadus darbojies kā duets, bet šobrīd tas ir ģitārista un vokālista Ričarda Tompsona (Richard Thompson) soloprojekts, kas balstīts uz mūsdienu avangarda estētiku un postmodernisma kultūras mantojumu.

2012. gadā izdotais albums „Hymns & Ghosts” izpelnījās izdevumu „The Wire” un „Foxi Digitalis” mūzikas apskatnieku ievērību.

Savukārt „Kostoglotov” ir komponista Derila Vorsingtona nepārtrauktās skaņas mūzikas projekts no Londonas. Mūziķis ar šādu nosaukumu startē jau kopš 2009. „Kostoglotov” skanējumam raksturīga raupja guļamistabas ierakstu pieeja. Viņa skaņu pasaule tiek radīta ar līdzvērtīgu interesi gan par noskaņu, gan improvizāciju, gan laikmetīgo klasisko mūziku.

Koncerta sākums plkst. 21. 00, ieeja – bez maksas. Bārs „Chomsky” atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā 68.


 

0 komentāri

Komentāru nav