Turpinās tautas fotoakcija iRIGA. Oktobra tēma – „Rīgas noslēpumi”

Turpinās tautas fotoakcija iRIGA. Oktobra tēma – „Rīgas noslēpumi”
Kaspars Garda, Rīga 2014
Arī oktobrī turpinās žurnāla „Fotokvartāls” un biedrības „Rīgas Fotomēnesis” rīkotā akcija iRIGA, kurā iedzīvotāji aicināti iesūtīt savas fotogrāfijas par noteiktām tēmām. Oktobra tēma – „Rīgas noslēpumi”.

Šomēnes tiks gaidīti fotoattēli ar maz zināmiem pilsētas rakursiem, parasti acīm apslēptām vietām, fotogrāfam būtiskiem objektiem vai cilvēkiem, kuri raksturo katra fotografētāja subjektīvo Rīgas tēlu.

Fotoattēlus par tēmu „Rīgas noslēpumi” līdz 31. oktobrim varat iesūtīt īpašā akcijas „Flickr” vietnē šeit!

Fotogrāfijai ir jābūt uzņemtai 2013. gadā, un attēls jāiesūta maksimālajā rezolūcijā. Vienas tēmas ietvaros drīkst iesūtīt ne vairāk par 10 fotoattēliem. Fotogrāfijas parakstā jānorāda autora vārds, uzvārds un uzņemšanas vieta un laiks. Ar autoriem, kuru darbi tiks atlasīti izstādei, organizatori sazināsies ar „Flickr” starpniecību un vajadzības gadījumā aicinās iesūtīt fotogrāfijas lielākā izšķirtspējā pa e-pastu. Visus noteikumus par akciju lasi šeit.

Jau ziņots, ka akcijas labākie darbi tiks iekļauti Rīgas Fotomēnesis 2014 izstādē, kas norisināsies 2014. gada maijā un ir iekļauta Eiropas kultūras galvaspilsētas programmā. Aktīvāko un interesantāko darbu autorus gaidīs vērtīgas pārsteiguma balvas.

Šoreiz organizatori piešķir arī veicināšanas balvas – dāvanu kartes 10 latu vērtībā no Baltijas Foto servisa – aktīvākajiem pēdējo trīs konkursa kārtu iRIGA dalībniekiem, kuru darbi patīkami izceļas uz citu fona, – Zelmai Brezinskai, Viesturam Pinkam, Aivaram Slišānam, Jānim Zvēram un Jurim Justam.

0 komentāri

Komentāru nav