Kiwie ielu māksla Berlīnē, Parīzē, Rīgā

Kiwie ielu māksla Berlīnē, Parīzē, Rīgā
Kiwie publicitātes foto
10-04-2013 A+ A-
Pašmāju grafiti mākslinieks Kiwie 12. aprīlī plkst. 19.00 atklās savu jauno izstādi, kas būs aplūkojama piecās Eiropas pilsētās – Berlīnē, Tallinā, Belostokā, Parīzē un Rīgā.

Kā kultūras portālu „Rīga 2014” informē mākslinieka pārstāvji, nepilnu divu nedēļu laikā Kiwie caurbraucis Eiropu (aptuveni 8000 km), lai nogādātu izstāžu zālēs savus darbus un šobrīd gatavojas izstāžu atklāšanai, kas notiks visās Eiropas pilsētās vienlaicīgi.

Rīgā izstāde būs apskatāma veikalā „Bang Bang”, Kalēju ielā 18-20. Pēc atklāšanas pasākums turpināsies bārā „Ezītis miglā”, kur būs aplūkojami vairāku gadu garumā nofilmētie videomateriāli par Kiwie darbiem.

Esošos Kiwie darbus ir iespējams aplūkot www.TheKiwie.com.

Kiwie ir viens no zināmākajiem Rīgas ielu māksliniekiem, kura vizītkarte ir tā saucamais Kiwie suns, kas pilsētvidē aplūkojams uz dažādām ēku sienām, pamestiem objektiem utt. Ielu  mākslinieka segvārds labi pazīstams arī šā žanra vidē ārpus Latvijas robežām. Līdz šim pats mazākais Rīgas Kiwie suns redzams uz sienas Stabu ielā, bet lielākais tapis pavisam nesen –  gaidāmās izstādes objekts „Gray Rainbow” uz mājas sienas Pērnavas ielas rajonā (skatīt pievienoto video).

Starptautiski populārākais Kiwie darbs ir aplūkojams uz Ziemeļvelsas krastos jau vairākus gadus pietauvotā kuģa „The Duke of Lancaster” sāniem.

0 komentāri

Komentāru nav