Nacionālā teātra jaunums – iestudējums „Žurka (ne)būs!”

Nacionālā teātra jaunums – iestudējums „Žurka (ne)būs!”
Gunārs Janaitis
Rīga 2014
03-04-2013 A+ A-
Latvijas Nacionālajā teātrī par godu Starptautiskajai Teātra dienai tapis tradicionālais politiski muzikālais uzvedums „Žurka (ne)būs!”. Tā scenārija autori ir dramaturgs Jānis Balodis, stāvkomēdiju profesionālis Jānis Skutelis un aktieris Mārtiņš Egliens. Uzvedumā piedalās visi asprātīgākie Nacionālā teātra aktieri.

Pirms uzveduma teātra gaiteņos var sastapt vairākus Latvijas politiķus un kultūras darbiniekus, kurus, tuvāk aplūkojot, var rasties šaubas par to autentiskumu (bet var arī nerasties).

Uzveduma pirmajā daļā būs pagājušā gada sabiedriski politisko aktualitāšu tops Latvijas Nacionālā teātra (LNT) skatījumā, bet otrajā daļā – komponista un pianista Raimonda Petrauska asprātīgs skatījums uz atsevišķu latviešu dziesmu apbrīnojamo melodisko līdzību ar populāriem pasaules hitiem, no var secināt, ka labākajām pasaules melodijām saknes patiesībā meklējamas Latvijā.

Tuvākās izrādes: 7., 16. un 21. aprīlī. Latvijas Nacionālajā teātrī par godu Starptautiskajai Teātra dienai tapis tradicionālais politiski muzikālais uzvedums „Žurka (ne)būs!”. Tā scenārija autori ir dramaturgs Jānis Balodis, stāvkomēdiju profesionālis Jānis Skutelis un aktieris Mārtiņš Egliens. Uzvedumā piedalās visi asprātīgākie Nacionālā teātra aktieri.

0 komentāri

Komentāru nav