„Kremerata Baltica” un čellista Mario Brunello koncerts „Ziemeļblāzmā”

„Kremerata Baltica” un čellista Mario Brunello koncerts „Ziemeļblāzmā”
Publicitātes foto . Kamerorķestris „Kremerata Baltica”
11-10-2013 A+ A-
27. oktobrī plkst. 17.00 kultūras pils „Ziemeļblāzma” Lielajā zālē notiks kamerorķestra „Kremerata Baltica” un lieliskā itāliešu čellista Mario Brunello koncerts „Itālijas ceļojumi”, pavēstīja kultūras pils „Ziemeļblāzma” pārstāvji.

„Kremerata Baltica” orķestra dibinātājs, mākslinieciskais vadītājs un arī solists ir pasaulslavenais vijolnieks Gidons Krēmers. Orķestrī muzicē izcili talantīgi Baltijas valstu jaunie mūziķi, un orķestra internacionālais sastāvs ir īstenojums Gidona Krēmera pārliecībai par mūzikas vienojošo spēku valodu un kultūru daudzveidībā. Maestro un viņa orķestris ir kā kultūras tilts starp trim kaimiņvalstīm ar gluži atšķirīgu nacionālo identitāti.

Savukārt Mario Brunello ir itāliešu mūziķis ar plašu starptautisku karjeru, paguvis sadarboties ar dažādiem pasaulē slaveniem orķestriem.

 

Viņš arī eksperimentē ar jaunas mūzikas radīšanas iespējām un piedalās multimediālos projektos (atgādināsim, ka šovasar Mario Brunello piedalījās divos Senās mūzikas festivāla koncertos). Šoreiz Mario Brunello sadarbojas ar orķestri „Kremerata Baltica”, piedāvājot fantastisku koncertu „Itālijas ceļojumi”.

Koncertā skanēs Dž. Rosīni, Dž. Solima, M. Veinberga un Dž. Verdi skaņdarbi.

Biļetes uz koncertu var iegādāties kultūras pils „Ziemeļblāzma” informācijas centrā un „Biļešu paradīzes” kasēs par 5–25 latiem.

0 komentāri

Komentāru nav