„Dirty Deal Teatro” top izrāde par Marinu Cvetajevu

„Dirty Deal Teatro” top izrāde par Marinu Cvetajevu
Publicitātes attēls
11-10-2013 A+ A-
„Dirty Deal Teatro” 18. oktobrī notiks pirmizrāde „Marina Cvetajeva”, ko veido jaunais un daudzsološais režisors Georgijs Surkovs. Šis būs pirmais „Dirty Deal Teatro” iestudējums krievu valodā, kultūras portālu „Rīga 2014” informē teātra pārstāve Aija Murāne.

Izrādes radošajā komandā darbojas arī aktrises Valērija Surkova un Anta Aizupe.

Izrādes darbība norisinās 1919. un 1920. gadā Maskavā – pilsoņu karā ierautas valsts galvaspilsētā. Mākslinieku vidē vienlaicīgi valda gan bohēma, gan bads un nabadzība. Tam visam pa vidu viena no izcilākajām 20. gadsimta dzejniecēm – Marina Cvetajeva.

Izrādes „Marina Cvetajeva” radošā komanda izvēlējusies šodien – šeit un tagad – definēt savu attieksmi pret vēl joprojām pretrunīgi vērtēto personību, izstāstīt savu stāstu par Marinu Cvetajevu.

Viens no izrādes literārajiem pamatiem ir Marinas Cvetajevas darbs „Stāsts par Soņečku” – emocionāli spilgts stāsts par Cvetajevas attiecībām ar jaunu aktrisi Sofiju Holideju, laikā kad viņas vīrs karo pilsoņu karā. Izrādes ir vienlaicīgi gan stāsts par Marinu Cvetajevu, gan izrādes radošās komandas meklējumi uz jautājumu – kas ir mīlestība?

Marina Cvetajeva ir krievu dzejniece, prozaiķe un tulkotāja, viena no izcilākajām 20. gadsimta literātēm. Būtisku izrādes sastāvdaļu veidos izrādē dzirdamā Marinas Cvetajevas dzeja.

Nākamā izrāde pēc pirmizrādes – 20. oktobrī plkst. 19.00. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas visās „Biļešu paradīzes” kasēs.

0 komentāri

Komentāru nav