Kļūsti par brīvprātīgo Dziesmu un deju svētkos!

Kļūsti par brīvprātīgo Dziesmu un deju svētkos!
F64
11-04-2013 A+ A-
Lai nodrošinātu veiksmīgu XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku norisi, Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar nodibinājumu „Rīga 2014” rīko brīvprātīgo pieteikšanos un atlasi darbam svētku laikā Rīgā no 30. jūnija līdz 7. jūlijam.

Svētku laikā plānots nodarbināt apmēram 500 brīvprātīgo, kas būs iesaistīti koordinētās brīvprātīgo misijās. Dziesmu un deju svētkos brīvprātīgie varēs darboties svētku atklāšanā, koru karos, dziesmu un deju koncertos, konkursos, gadatirgū, deju lielkoncertā, noslēguma koncertā, sadziedāšanās un citas aktivitātēs.

Pieteikšanās no 12. līdz 19. aprīlim brīvprātīgo mājaslapā

Pieteikties aicināti Rīgā pastāvīgi dzīvojoši iedzīvotāji vecumā no 16 gadiem, kuri nav pieteikti svētkiem dalībnieki. Pretendentiem jābūt labā fiziskā formā un vēlams ar vismaz vienas svešvalodas zināšanām. Brīvprātīgo darbā Dziesmu un deju svētkos plānots iesaistīt arī iedzīvotājus no reģioniem.

Dziesmu un deju svētku brīvprātīgajiem būs iespēja iesaistītes arī Rīgas Eiropas kultūras galvaspilsētas gada pasākumos, tostarp Pasaules koru olimpiādē, kas ir pasaulē vērienīgākais koru sadziedāšanās pasākums un, pulcējot apmēram 20 000 dziedātāju no visas pasaules, 2014. gadā notiks Rīgā.

XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki notiks Rīgā no 30. jūnija līdz 7. jūlijam. Svētkiem gatavojas aptuveni 1600 māksliniecisko kolektīvu, kuros darbojas 40 000 dalībnieku no visas Latvijas.

 


 

0 komentāri

Komentāru nav