Izziņo nākamā gada „Positivus” festivālu

Izziņo nākamā gada „Positivus” festivālu
Mārtiņš Otto, Rīga 2014
14-10-2013 A+ A-
Šīs nedēļas sākumā 2014. gada pasākuma norises datumus izziņojuši „Positivus” festivāla organizatori. Nākamgad Baltijā lielākais mākslas un mūzikas festivāls norisināsies 18., 19., 20. jūlijā.

Biļetes uz 2014. gada festivālu būs nopērkamas par īpaši zemu cenu tikai trīs dienas no 21. oktobra. Tās varēs iegādāties „Nordea” bankomātos, www.positivusfestival.com un „Biļešu servisa” kasēs.

Kā sola festivāla rīkotājs Ģirts Majors, 2014. gadā festivāls atkal notiks trīs dienas, piedāvājot vēl iespaidīgāku un krāšņāku programmu kā līdz šim.

„Sadarbība ar „Lattelecom” festivālam dos daudz vērtīgu tehnoloģisku papildinājumu un ļaus festivālu pacelt jaunā kvalitātē, tostarp izmantot „Lattelecom” TV iespējas. Arī festivāla galvenā skatuve, uz kuras uzstājas festivāla lielākās zvaigznes, sadarbības dēļ mainīs nosaukumu un kļūs par „Lattelecom skatuvi”,” par jauno sadarbību stāsta Ģirts Majors.

Šogad festivāls izpelnījās līdz šim lielāko ārvalstu atsaucību un atzinību. Pasākumu apmeklēja jau gandrīz 4000 ārvalstu tūristu, un „Positivus” ir izvirzīts Eiropas festivālu balvai nominācijā „Labākā programma”.

Šai nominācijai pretendentus izvēlas starptautiska žūrija, un „Positivus” šajā nominācijā sacenšas ar deviņiem citiem Eiropas festivāliem, tostarp Glastonberijas, Roskildes, „Latitude”, „Primavera”, „RockamRing”, „Sziget” un citiem festivāliem. Tāpat „Positivus” sacenšas ar citiem festivāliem „Labākā vidējā mēroga festivāla” kategorijā. Nobalsot par „Positivus” festivālu var šeit!

Biļetes no 21. oktobra trīs dienas būs pieejamas tikai „Nordea” bankomātos, www.positivusfestival.com un „Biļešu serviss” kasēs par zemāko cenu, par kādu tās iespējams iegādāties – trīs dienu biļete bez telts vietas 33 lati (46,95 eiro), trīs dienu biļete ar telts vietu – 37 lati. (52,65 eiro).

0 komentāri

Komentāru nav