Modes mākslinieks Reinis Ratnieks gūst panākumus Maskavā

Modes mākslinieks Reinis Ratnieks gūst panākumus Maskavā
14-10-2013 A+ A-
Jaunais un talantīgais latviešu modes dizainers Reinis Ratnieks nesen atgriezies no Maskavas jauno modes mākslinieku konkursa „Russian Siluet”, kur pagājušajā nedēļas nogalē ar savu kolekciju „No tittled” veiksmīgi pārstāvēja Latviju un jauno modes mākslinieku konkursu „Habitus Baltija 2013”.

Sešdesmit modes mākslinieku konkurencē Reinis Ratnieks iekļuva labāko desmitniekā un guva iespēju piedalīties Maskavas modes nedēļā nākamā gada aprīlī.

Reinis būs viens no trim dizaineriem, kas nozīmīgajā modes pasākumā pārstāvēs konkursu „Russian Siluet”.

Konkursa modes skates vēroja 2000 skatītāju, bet konkursa dalībnieku veikumu vērtēja žūrija 40 cilvēku sastāvā. Žūrijā bija Krievijā un pasaulē atzīti modes dizaineri, modes eksperti, žurnālisti un modes industrijas pārstāvji, tostarp Viktorija Andrejanova, Konstantīns Andrikopuls, Klods Bonuči, Damjano Antonaco, Aleksandrs Arngolds, Vladimirs Zubecs un daudzi citi.

Reinis Ratnieks ir gandarīts par dalību konkursā un atzīst: „Nenovērtējams ieguvums ir konkursā iegūtā pieredze un kontakti, kas bieži vien ir vērtīgāki par saņemtajām balvām.

Tā man bija lieliska iespēja iepazīt Krievijas modes vidi un smelties idejas, vērojot citu dizaineru veikumu”.

Iespēju piedalīties prestižajā jauno modes mākslinieku konkursā „Russian Siluet” Reinis Ratnieks guva veiksmīgās dalības 13. starptautiskajā jauno modes mākslinieku konkursā „Habitus Baltija 2013” dēļ, kas šogad pulcēja 44 jaunos modes māksliniekus no 14 valstīm.

Jauno modes dizaineru konkurss „Habitus Baltija 2014” ar jauno dizaineru skiču konkursu „Dzintara avangards” ir iekļauts „Rīga 2014” programmas tematiskajā līnijā „Dzintara ādere”.

0 komentāri

Komentāru nav