Aicinām akreditēties „Rīga 2014” programmas atspoguļošanai!

Aicinām akreditēties „Rīga 2014” programmas atspoguļošanai!
F64
14-10-2013 A+ A-
Nodibinājums „Rīga 2014” aicina Latvijas un ārvalstu masu informācijas līdzekļus akreditēties Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas atspoguļošanai. Pieteikumi akreditācijai no Latvijas un ārvalstu masu informācijas līdzekļiem tiek pieņemti no 2013. gada 14. oktobra un visu 2014. gadu.

Taču, lai mediji atspoguļotu Eiropas kultūras galvaspilsētas gada atklāšanas pasākumus, kas norisināsies Rīgā un partnerpilsētā Siguldā no 2014. gada 15. līdz 19. janvārim, Latvijas un ārvalstu mediju pieteikumu akreditācijas iesniegšanas termiņš ir 2013. gada 19. decembris.

Pieteikumu mediju akreditācijai var iesniegt elektroniski, aizpildot pieteikumu akreditācijai, kas pieejams Eiropas kultūras galvaspilsētas oficiālajā mājaslapas sadaļā „Medijiem”.

Jau pašlaik par gaidāmajiem Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas pasākumiem ir liela interese no Latvijas un pasaules masu medijiem, piemēram, „Lonely Planet”, „GEO”, „Die Tageszeitung”, „China Today”, Zviedrijas radio, Taivānas televīzijas, „Il Messaggero”, Vatikāna laikraksta „L Όsservatore Romano”, Ēģiptes un Ķīnas blogeriem u. c.

„Aicinu masu mediju pārstāvjus akreditēties Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas atspoguļošanai, jo Eiropas kultūras galvaspilsētas gads būs viens no vērienīgākajiem notikumiem kopš Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas. Ar notikumiem, kuros mēs paši – ikviens – būsim galvenajās lomās, kur būsim notikumu veidotāji un galvenie viesi. Tādēļ īpaša loma būs ikvienam masu medijam, lai katram skatītājam, klausītājam un lasītājam 2014. gadu padarītu par neaizmirstamu un spilgtu kultūras notikumu,” aicina „Rīga 2014” sabiedrisko attiecību programmas vadītājs Mārtiņš Drēģeris.

Ar izsniegto nodibinājuma „Rīga 2014” mediju akreditācijas karti Latvijas un pasaules masu mediju pārstāvjiem būs iespēja atspoguļot Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumus, tostarp koncertus, izstādes, teātra, kino u. c. norises.

Iecerēts, ka mediju ērtībām gada garumā „Rīga 2014” birojā, Kongresu namā, darbosies Preses centrs.

Par mediju akreditācijas kārtību un īpašajiem noteikumiem, lai atspoguļotu 8. Pasaules koru olimpiādes pasākumus (no 2014. gada 9. līdz 19. jūlijam) un Eiropas Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremoniju (2014. gada 13. decembrī) tiks izziņots atsevišķi.

0 komentāri

Komentāru nav