Sāksies koncertu ciklu skolu jaunatnei „Mūzika Tev”

Sāksies koncertu ciklu skolu jaunatnei „Mūzika Tev”
Publicitātes foto
16-10-2013 A+ A-
„Latvijas Koncerti” jaunajā mācību gadā piedāvā skolu jaunatnei no 1. līdz 12. klasei aizraujošu muzikālu ceļojumu, kas sāksies 16. oktobrī un noslēgsies 24. aprīlī. Koncertos Rīgas Kongresu namā un Lielajā ģildē skolēnus gaida tikšanās ar dziesminieku Goran Goru, Martu Kristiānu Kalniņu, Ievu Paršu, Ditu Krenbergu, Laimu Jansoni, „Iļģiem”, „Zelta sietiņu”, „Sinfonietta Rīga”, grupām „Tumsa”, „Latvian Voices”, „Pulsa efekts” u. c., pavēstīja „Latvijas Koncertu” pārstāve Rinta Bružēvica.

16. oktobrī Lielo ģildi pieskandinās visdažādākie mūzikas ritmi programmā „Ritma festivāls”, sākot no ritma paraugiem klasiskajā mūzikā un finišējot rokmūzikas ritmos. Koncertam īpašus akcentus piešķirs deju grupa „Ritms” un apvienība „Pulsa efekts”. Līdzās pieaugušajiem māksliniekiem uzstāsies arī E. Dārziņa un Rīgas Doma kora skolas audzēkņi.

Savukārt 17. oktobrī vidusskolēni varēs klausīties programmu „Vētrainie mīlas stāsti un baroks.” Vivaldi un  Hendeļa mūzika, baroka deja un skanīgo balsu īpašnieki Sergejs Jēgers un Evija Martinsone jauniešus aizvedīs muzikālā ceļojumā laikā, kad mākslā dominēja krāšņums, monumentalitāte un dekoratīvisms.

Karina Bērziņa, koncertu cikla „Mūzika Tev” producente, par šo ciklu teic: „Apzināti koncertus veidojam žanriski un saturiski ļoti daudzveidīgus. Priecājamies, ka katram mūsu klausītājam mācību gada garumā ir iespēja iepazīt tik bezgala bagāto mūzikas pasauli ļoti plašā griezumā. Bet pats galvenais: mūsu koncertos piedalās lieliski mākslinieki, un bērni to ļoti labi prot novērtēt. Vairākkārt pat bijis tā, ka pēc koncerta skolēni nāk pie mums un interesējas, kur mācīties un  kādu mūzikas instrumentu izvēlēties, kā iesaistīties, piemēram, mūsdienu dejas grupā, kas piedalījusies koncertā. Joprojām skaidri apzināmies, ka mūzikai ir ļoti liela loma cilvēka personības veidošanā, tāpēc aicinām ikvienu skolēnu kļūt par cikla „Mūzika Tev” klausītāju.”

Abonementu uz koncertu ciklu skolu jaunatnei „Mūzika Tev” var rezervēt pa tālruni: 26698338 (Krista Vītola).

Abonementa cena vienai personai – 12 latu. Abonementus var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav