Ciklā „Vīns un mūzika” spēlēs Daumanta Kalniņa džeza kvintets

Ciklā „Vīns un mūzika” spēlēs Daumanta Kalniņa džeza kvintets
Publicitātes foto . Daumants Kalniņš un viņa džeza kvintets
21-10-2013 A+ A-
26. oktobrī plkst. 19.00 Spīķeru koncertzālē ciklā „Vīns un mūzika” Daumanta Kalniņa džeza kvintets atskaņos ASV džeza mūziku un pasaulē pazīstamus džeza standartus, pavēstīja „Latvijas koncertu” pārstāve Rinta Bružēvica.

Apmeklētājiem tiks piedāvāta ASV vīnu „Beringer” degustācija, kā arī būs iespēja, ko vairāk uzzināt par ASV mūzikas un vīna pasauli no „Latvijas Koncertu” direktora Guntara Ķirša, vīna bāra „Garage” līdzīpašnieka Jāņa Jenža un profesionālā vīnziņa Mārtiņa Jeruma sarunas.  

Koncertā piedalīsies mūziķi Daumants Kalniņš (balss), Mārcis Auziņš (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (sitaminstrumenti), Kristaps Vanadziņš (klavieres) un Toms Poišs (kontrabass).

„Kad pirms deviņiem gadiem nāca klajā skanīgā diskanta – Rīgas Doma kora skolas audzēkņa Daumanta Kalniņa – pirmais soloalbums, aizkustinājumā vibrēja gan skolotājas, gan mammas un vecmāmiņas; kad pagājušajā gadā Daumants parādījās uz skatuves Kvazimodo lomā Zigmara Liepiņa melodrāmā „Parīzes Dievmātes katedrāle” Latvijas Nacionālajā teātrī, viņš saraudināja ne tikai jaunas meitenes, bet arī visu vecumu mūzikas un teātra kritiķus. Daumants ir cilvēks – tīrradnis,” par Daumantu Kalniņu saka Latvijas Radio 3 „Klasika” direktore Gunda Vaivode.

Daumantam Kalniņam pēdējie aizvadītie gadi ir bijuši pozitīviem notikumiem un panākumiem bagāti, jo dziedātājs veidojis jaunas, interesantas sadarbības, pavadot arī pāris mēnešus Indijā kopā ar „Cabaret” komandu. D. Kalniņš guvis atzinību, saņemot „Spēlmaņu nakts” balvu kategorijā „Gada debija skatuves mākslā” par Kvazidmodo lomu izrādē „Parīzes Dievmātes katedrāle”.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs.

0 komentāri

Komentāru nav