„Mūzikas Saules” jaunākajā numurā – džezs Latvijā

„Mūzikas Saules” jaunākajā numurā – džezs Latvijā
Publicitātes attēls
22-10-2013 A+ A-
Oktobra otrajā pusē pie lasītājiem nāk žurnāla „Mūzikas Saule” 2013. gada rudens laidiens. Šoreiz žurnāla uzmanības lokā – džezs Latvijā. Uz žurnāla vāka – džeza dziedātāja Inga Bērziņa.

Rudens numurā „Mūzika Saule” aicina diskutēt par džeza izglītību un džeza būtību ar pasniedzējiem Tāli Gžibovski, Kasparu Kurdeko, Raimondu Petrauski, Indriķi Veitneru un studentiem Dāvi Bindemani, Rūdolfu Dankfeldu, Dāvi Jurku, Daumantu Kalniņu un Tomu Poišu, kā arī piedāvā sarunas ar dziedātāju Ingu Bērziņu un kontrabasistu Andri Grunti. Lasītājiem būs arī iespēja iepazīt vecmeistarus Juri Kļavu, Aivaru Krūmiņu un Aivaru Zītaru.

Žurnāla īpašais piedāvājums – Nika Gothama (1959–2013) doktora darba ievada „Forma un brīvība” latviskojums.

„Mūzikas Saules” rudens numurā vēl lasiet: Juris Griņevičs aplūko Verdi operu izcilākos ieskaņojumus; Lauma Mellēna ielūkojas Vāgnera universā; Jānis Petraškevičs atskatās uz Imanta Mežaraupa (1958–2013) daiļradi; Jegors Jerohomovičs satiekas ar pianistu un diriģentu Vladimiru Aškenazi; Inta Balode pēta dejas izglītību Latvijā; Kaspars Kļaviņš aicina stiprināt pašapziņu un studēt vēsturi. Kā allaž arī jaunāko CD apskats.

Žurnālu var iegādāties visās preses tirdzniecības vietās, kā arī „Valtera un Rapas” grāmatnīcā un galerijā „Istaba”. Žurnāla galvenais redaktors – Orests Silabriedis.

0 komentāri

Komentāru nav