ASV kritiķi slavē Aleksandru Antoņenko par veikumu Polliona lomā

ASV kritiķi slavē Aleksandru Antoņenko par veikumu Polliona lomā
Publicitātes foto/Metroperafamily.org
22-10-2013 A+ A-
Vairāki ASV mūzikas kritiķi atzinīgi novērtējuši latviešu tenora Aleksandra Antoņenko neseno debiju Polliona lomā Bellīni operas „Norma” izrādē Metropolitēna operā Ņujorkā.

Dziedātāja sniegums tiek vērtēts šādi: „Aleksandrs Antoņenko bija pārliecinošs kā Pollions!”, savukārt „New York Classical Review” recenzijā minēts, ka „Aleksandra Antoņenko ārija „Meco all'altar di Venere”, kurā viņš dzied par savu jaunatklāto mīlestību, tika nodziedāta ar īstu vieglumu”.

Savukārt „Fiancial Times” vēsta: „Tenors [Aleksandrs Antoņenko], kura balss nu dzirdama arī maestro Rikardo Muti un Čikāgas Simfoniskā orķestra kopdarbā – Verdi operas „Otello” koncertierakstā – savu lomu dzied ar dedzīgu, emocionālu pašpārliecinātību.”

Bellīni operas „Norma” iestudējumā, kas uz „Metropolitan” skatuves būs skatāma vēl 24. un 28.oktobrī, kā arī 1. novembrī, kritiķu atzinību izpelnījušās arī abas galveno sieviešu lomu atveidotājas – Sondra Radvanovska (Norma) un Keita Oldriča (priesteriene Adalžida). Kritiķi arī norādījuši, ka tieši solisti paspilgtinājuši citādi visnotaļ garlaicīgo iestudējumu.

0 komentāri

Komentāru nav