„Rīgas ritmi 2013” atklāj pavasara koncertu sēriju

„Rīgas ritmi 2013” atklāj pavasara koncertu sēriju
Publicitātes foto . bundzinieks Džodžo Maijers (Jojo Mayer)
11-04-2013 A+ A-
Festivāla „Rīgas ritmi 2013” pavasara programmā no 24. līdz 27. aprīlim norisināsies trīs koncerti – modernā džeza trio „A.Spell”, Latvijas Radio bigbends kopīgā koncertā ar vienu no pasaules virtuozākajiem bundziniekiem Džodžo Maijeru īpašā programmā „Buddy Rich 25th Anniversary”, jaunās paaudzes „a capella” grupa „Naturally 7”, kas apvieno hip-hopu, „beatbox”, džezu un „gospel”.

Festivāla ietvaros tiks atjaunots jauno džeza mākslinieku konkurss „Riga Jazz Stage”. Līdzās koncertiem norisināsies arī bundzinieka Džodžo Maijera meistarklase.

Nodibinājuma „Rīga 2014” direktore Diāna Čivle pauda prieku par „Riga Jazz Stage” atjaunotni, kas nākamgad norisināsies „Rīga 2014” paspārnē kā Eiropas kultūras galvaspilsētas notikums.

Foto: Ieva Vīksne

Maestro Raimonds Pauls preses konferencē, kas 11. aprīlī norisinājās viesnīcā „Albert Hotel”, akcentēja, ka jaunie džeza vokālisti nenoliedzami ir talantīgi, tāpēc konkursa izvērtēšanas process nebūs viegls. Maestro arī atzīst, ka „Rīgas ritmu” pavasara koncertu ietvaros klausītājiem būs iespēja atkal dzirdēt lielisko Latvijas Radio bigbendu, kas turpina jau iesākto tradīciju – veidot kopīgus projektus ar pasaulē atzītiem māksliniekiem, šoreiz – bundzinieku Džodžo Maijeru.

Preses konferencē piedalījās arī mūziķis, konkursa „Sony Jazz Stage” laureāts Intars Busulis, kurš atzina, ka tieši šis konkurss ir bijis nozīmīgs atspēriena punkts viņa muzikālajā karjerā, tāpēc visiem konkursa „Riga Jazz Stage 2013” dalībniekiem novēl veiksmi un izturību!

„Rīgas ritmi 2013” koncerti norisināsies Kongresu namā, klubā „Kaļķu vārti”, savukārt konkurss „Riga Jazz Stage” norisināsies kinoteātrī „Splendid Palace”.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav