Latvijas Radio koris ierakstīs CD un koncertēs kopā ar Elīnu Garanču

Latvijas Radio koris ierakstīs CD un koncertēs kopā ar Elīnu Garanču
Publicitātes foto . Latvijas Radio koris
23-10-2013 A+ A-
Latvijas Radio koris šodien, 23. oktobrī, diriģenta Kaspara Putniņa vadībā kopā ar Tallinas kamerorķestri uzstāsies Tallinas Metodistu baznīcā, atskaņojot igauņu komponista Toivo Tuleva opusus, tostarp jaundarbu „Magnificat”. Daļu Tallinā izskanējušās programmas varēs dzirdēt koncertā „Magnificat” 9. decembrī Rīgā, Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā.

Savukārt jau ceturtdien, 24. oktobrī, koris ar diriģentu Sigvardu Kļavu dosies uz Sārbrikenu, kur kopā ar Elīnu Garanču, Vācijas Radio Filharmonijas orķestri un diriģentu Karelu Marku Šišonu ierakstīs materiālu jaunam CD vienā no senākajiem ierakstu namiem „Deutsche Grammophon”. Kādus šīs programmas skaņdarbus publika varēs noklausīties 27. oktobrī koncertā Sārbrikenā.

 

Latvijas Radio kora direktors Egils Štāls pauž: „Mums ir liels prieks, ka saņēmām uzaicinājumu piedalīties šajā projektā. Skaņu ierakstā būs dažādu autoru ārijas. Patīkami, ka līdzās Ž. Bizē, G. F. Hendeļa, Dž. Verdi skaņdarbiem būs arī P. Vaska un U. Prauliņa mūzika. Ierakstu plānots izdot 2014. gada oktobrī. Šī būs mūsu pirmā sadarbība gan ar Elīnu Garanču un Karelu Marku Šišonu, gan ar šo respektablo ierakstu kompāniju. Un ceram, ka ne pēdējā!”

Pēc koncerta Sārbrikenā kameroperas „Kara daba” sastāvs un diriģents Kaspars Putniņš dosies viesizrādēs uz Ņujorku, kur divus vakarus pēc kārtas uzstāsies Bruklinas Mūzikas akadēmijā.

0 komentāri

Komentāru nav