Regeja mūziķi ieraksta Raimonda Paula dziesmas

Regeja mūziķi ieraksta Raimonda Paula dziesmas
F64
23-10-2013 A+ A-
Rīgā šajās dienās ieradušies vairāki mūziķi no Jamaikas, lai kopā ar producentu Gintu Stankēviču „Elko Studio” ierakstītu vairākas populārā latviešu komponista Raimonda Paula dziesmas regeja versijās, kultūras portālu „Rīga 2014” informē izdevniecības „Mikrofona ieraksti” pārstāvji.

Dziesmas ierakstīs pieredzējuši regeja mūziķi no Jamaikas, kuri trešdien, 23. oktobrī, būs sastopami arī pasākumā „Rigga Reggae Ridim”, kas norisināsies jaunajā klubā „9K1 Nams”.

Idejas autora Milky Selector (Normunds Zelčāns) aicināti, mūziķi ir ieradušies Rīgā, lai ierakstītu četras Raimonda Paula dziesmas, kuras būs adaptētas angļu valodā un izpildītas autentiskā regeja manierē.

Lai īstenotu šo ieceri, Rīgā strādā mūziķi Tena Stelin, D-Rootical, Brian Fairbairn, Sammy Dreadlocks un viņiem palīdz vietējie izpildītāji Uldis Vanags un Renarts Braufmanis.

Otrdien, 22. oktobrī, ieraksta vietā viņus apmeklēja arī pats maestro un bija ļoti iepriecināts par dzirdēto.

„Uzreiz jau bija skaidrs, ka viņi labi pieprot savu stilu. Viņiem tas ritms jau ir asinīs. Ja viņi vēl iedziedās pāris frāžu latviski, tas vispār būs kolosāli. Man vienmēr ir paticis, ka citi mūziķi ar savu skatu no malas manās dziesmās atrod kaut ko tādu, ko pats nenojautu. Interesanti, ka dziesma „Verokoko”, kuru viņi plāno ierakstīt, savulaik bija aizliegta tās nosaukuma dēļ, kam esot saistība ar kaut kādām narkotikām. Ka viņiem atkal nesanāk ziepes...,” komentē komponists.

„MicRec” plāno šos ierakstus publicēt nākamā gada sākumā un popularizēt tos kā Latvijā, tā arī pasaulē.

Trešdien, 23. oktobra,  pasākumā „Rigga Reggae Riddim" (sākums plkst. 22.00) uzstāsies „Chrystal Sound Syste” (LV), „Sammy Dreadlocks and Friends” (UK), DJ Horen ar Milky Selector (LV) un VJ Dub Vission (FR).

 

0 komentāri

Komentāru nav