Valmieras teātris aicina skatītājus balsot par Gada aktrisi, aktieri un izrādi

Valmieras teātris aicina skatītājus balsot par Gada aktrisi, aktieri un izrādi
Pagājušā gada apbalvošanas ceremonijā balvu nominācijā „Gada aktieris” saņēma Tālivaldis Lasmanis par titullomu izrādē „Šveiks” . Matīss Markovskis
28-10-2013 A+ A-
Valmieras teātris kopā ar teātra atbalstītāju – piena pārstrādes uzņēmumu „Food Union” – aicina skatītājus piedalīties balsojumā „Skatītāju balss” un noteikt 2012./2013. gada sezonas Gada aktrisi, aktieri un izrādi, informē teātra pārstāve Zane Ceriņa.

Pagājušajā gadā iedibinātā tradīcija, kas guva plašu skatītāju atsaucību, tiek turpināta arī šogad. Skatītāji līdz 15. decembrim aicināti balsot internetā – teātra mājaslapā, kā arī aizpildīt balsošanas anketas teātrī. Visi nobalsojušie skatītāji piedalīsies izlozē ar iespēju laimēt „Food Union” gardās balvas un teātra 90 gadu jubilejas kompaktdisku ar dziesmām no Valmieras teātra izrādēm.

VDT direktore Evita Sniedze pauž: „Man prieks, ka turpinās sadarbība ar „Food Union” skatītāju balvas veidošanā, tai noteikti jākļūst par skaistu un gaidītu tradīciju. Šī balva ir iespēja noskaidrot, ko domā tie, kas teātrim ir būtiskākie – skatītāji. Tā ir iespēja paplašināt atbalstītāju loku mūsu lieliskajiem aktieriem, kuri skatītāju uzmanību vērtē visaugstāk”.

„Valmieras teātris var lepoties ar kompetentu, kritisku un daudzveidīgu lojālo skatītāju loku, kuriem ir savi mīļākie aktieri un iecienītākās izrādes. Ieviešot „Skatītāju balss” tradīciju, vēlējāmies, lai šīs atsauksmes tiek sadzirdētas, lai tās sasniedz aktierus, māksliniekus, radošo teātra sastāvu. Tādēļ arī šogad godāsim pagājušās sezonas labāko aktieri, aktrisi un izrādi, dāvājot īpašas apzeltītas porcelāna piena kanniņas,” atzīst „Food Union” ģenerāldirektors Sergejs Beshmeļņickis.

Balsis tiks apkopotas un skatītāju izvēlētā Gada aktrise, aktieris un izrāde tiks paziņota 28. decembrī Valmieras teātra jubilejas vakarā „Par upēm, saknēm un debesīm”.

0 komentāri

Komentāru nav