Sākas Berlīnes kinofestivāla filmu nedēļa „Berlinale 2013 Riga”

Sākas Berlīnes kinofestivāla filmu nedēļa „Berlinale 2013 Riga”
©K5 Media Group . Nachtzung nach Lissabon/Nakts vilciens uz Lisabonu
29-10-2013 A+ A-
Sestdien, 1. novembrī, kinoteātrī „Splendid Palace” sāksies 9. Berlīnes kinofestivāla filmu nedēļa Rīgā, informē Gētes institūta pārstāve Antra Balode. „Goethe-Institut Riga” un „Splendid Palace” no 1. līdz 7. novembrim piedāvās septiņas dažādas jaunākās vācu filmas ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā.

Programmā iekļauta arī režisora Billes Augusta filma „Nakts vilciens uz Lisabonu” – tāda paša nosaukuma Paskāla Mersjē bestsellera ekranizācija, kas Rīgā tiks izrādīta vienlaikus ar grāmatas iznākšanu latviešu valodā apgādā „Zvaigzne ABC”; režisora Jana Oles Gerstera „Oh boy”, kas jau kā labākā Vācijas spēlfilma ieguvusi „Vācijas Kinobalvu 2013”, bet šobrīd ir nominēta „Eiropas Kinobalvai 2013” – pašironisku Berlīnē dzīvojoša jauna vīrieša un pilsētas dzīves portretējumu, kā arī Karolīnas Genreitas dokumentālā filma „Vēderdejotājas” – ar mīlestību veidots stāsts par mākslu aizbaidīt bailes no vecuma.

 

Biļešu iepriekšpārdošana uz „Berlinale 2013” – kinoteātra „Splendid Palace” biļešu kasēs. Biļešu cenas: 2,50 latu (3,55 eiro). Skolēniem, pensionāriem, Kino savienības biedriem, Latvijas Kultūras akadēmijas, Latvijas Mākslas akadēmijas, Latvijas Mūzikas akadēmijas studentiem – 1,00 lats (1,42 eiro).

Aktuālo informāciju par seansiem un filmām var atrast Gētes institūta mājaslapā.

 

 

 

 

0 komentāri

Komentāru nav