Nākamgad Rīgā uzstāsies Pīters Geibriels

Nākamgad Rīgā uzstāsies Pīters Geibriels
Publicitātes foto . Pīters Geibriels
30-10-2013 A+ A-
Nākamgad Rīgā Eiropas koncertturnejas laikā viesosies britu rokmūziķis Pīters Geibriels, liecina mūziķa ierakstu izdevniecības „Real World Records” vietnē pieejamā informācija.

Pagaidām nav izziņots koncerta datums, taču Geibriela koncertturneja Eiropā notiks nākamā gada aprīlī un maijā, kad jau izziņoti koncerti Frankfurtē (29.04.), Minhenē (30.04.), Ķelnē (02.05.), Hannoverē (03.05.) un Berlīnē (25.05.).

Koncertaģentūras „FBI” pārstāvis Kristaps Kārkliņš neizpauda koncerta norises vietu, laiku un biļešu cenu lielumu, norādot, ka turpmāka informācija par Pītera Geibriela koncertu sekos novembra vidū.

Pašreizējā koncertturneja ir veltīta P. Geibriela 1986. gada albumam „So”, kas koncertā tiks izpildīts pilnā apmērā.

„Mēs to pasniedzam trīs daļās – kā maltīti. Starteris būs mazliet akustisks, it kā mēs mēģinātu. Pēc tam būs pamatēdiens, kas ir elektrisks vai vairāk elektronisks. Ja to pārdzīvosit, tad saņemsit saldo ēdienu, kas būs pilnīgs un nepārtraukts albums „So”, tieši tādā kārtībā, kā tas sākotnēji bija iecerēts,” uzstāšanos raksturoja Geibriels.

Mūziķis šoruden jau sniedzis dažus šādus koncertus Eiropā un lielās skatītāju atsaucības dēļ nolēmis pagarināt koncertturneju „Back to Front” un sniegt vēl vairumu koncertu Eiropā nākamā gada pavasarī.

0 komentāri

Komentāru nav