Darbu sāk Eiropas kultūras galvaspilsētas gada informācijas centrs

Darbu sāk Eiropas kultūras galvaspilsētas gada informācijas centrs
Kaspars Garda, Rīga 2014 . Nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja Diāna Čivle un „Galleria Riga” direktors Māris Āboltiņš
Tirdzniecības centrā „Galleria Riga” darbu uzsācis Eiropas kultūras galvaspilsētas gada informācijas centrs, kas no šodienas ikvienam interesentam sniegs informāciju par „Rīga 2014” programmas notikumiem, turklāt te varēs reģistrēties akcijai „Gaismas ceļš”, kuras ietvaros nākamā gada janvārī norisināsies Grāmatu draugu ķēde.

Ceturtdien, 31. oktobrī, informācijas centru atklāja nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja Diāna Čivle un „Galleria Riga” direktors Māris Āboltiņš. Atklāšanas pasākumā tirdzniecības centra vadītājs piereģistrējās Grāmatu draugu ķēdei, lai 2014. gada 18. janvārī piedalītos Eiropas kultūras galvaspilsētas gada atklāšanas centrālajā notikumā.

 

„Gaidāms notikumiem bagāts gads, kurā Eiropas kultūras galvaspilsētas norisēs iespējas iesaistīsies būs arī „Galleria Riga”. Sadarbību ar tirdzniecības centru veiksmīgi iesākām jau šajā vasarā, līdzdarbojoties kultūras vasarnīcas „Esplanāde 2014” pasākumos,” sacīja nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja Diāna Čivle. „Eiropas kultūras galvaspilsētas gada tapšanai ir ļoti plašs veidotāju, partneru un draugu loks, tagad tam pievienojusies „Galleria Riga” – līdz šim neierastā joma, bet esam pārliecināti par ciešu un veiksmīgu sadarbību. Kultūras gada elpa ienāk „Galleria Riga”, un, pateicoties centra atbalstam, vēl vairāk cilvēku uzzinās par „Rīga 2014” jaunumiem.”

„„Galleria Riga” šī ir jauna sadarbības un atbalsta pieredze – iespēja gan pašiem augt un izglītoties, gan dažādot pakalpojumu klāstu, ko piedāvājam apmeklētājiem. „Rīga 2014” atraktīvais un mūsdienīgais vizuālais noformējums lieliski papildina mūsu klasisko interjeru. Kopā sagaidām nākamo gadu, kas abām pusēm būs pilns izaicinājumu,” pauda M. Āboltiņš.

 

„Rīga 2014” informācijas centrs atrodas tirdzniecības centra „Galleria Riga” (Rīgā, Dzirnavu ielā 67) pirmajā stāvā. Tā darba laiks – katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00.

Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu veido vairāki simti pasākumu visdažādākajos mākslas un kultūras žanros. „Rīga 2014” programmā ir notikumi augstā starptautiskā līmenī, un nākamgad Rīgā koncertēs pasaules līmeņa Latvijas mākslinieki.

Daudzi no 2014. gada notikumiem norisināsies neierastās vietās, tostarp ne tikai Rīgas centrā, bet visās pilsētas apkaimēs; būs daudz bezmaksas pasākumu, un ikviens būs aicināts līdzdarboties un kļūt par dalībnieku kādā sev interesantā pasākumā. Ar „Rīga 2014” programmu un citām Latvijas kultūras dzīves aktualitātēm var iepazīties kultūras portālā „Rīga 2014”.

 

0 komentāri

Komentāru nav