„Astro'n'out” izdod albumu angļu valodā „Lion’s Share”

„Astro'n'out” izdod albumu angļu valodā „Lion’s Share”
Nils Vilnis
04-11-2013 A+ A-
Nedēļu pirms 10 gadu jubilejas „Astro’n’out” izdod pirmo albumu angļu valodā – „Lion’s Share”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē grupas menedžere Kristīne Komarovska.

Pirms gada grupa laida klajā ceturto studijas albumu „Lauvas,” kas divās kategorijās tika nominēts „Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai”, un gada laikā radio rotācijā nonākuši pieci šā albuma singli.

Pēc tā iznākšanas grupa uzstājusies ne tikai koncertos Latvijā, bet piedalījusies Tallinas mūzikas nedēļā, festivālā „Galapagai” Lietuvā, Viļņas mūzikas nedēļā un citos starptautiskos pasākumos. Šī interese likumsakarīgi apstiprināja nepieciešamību pārizdot albumu „Lauvas” angļu valodā.

Pirms pāris nedēļām albums „Lion’s Share” tika prezentēts Lietuvā klubā „Loftas”, kur tas guva klausītāju un mūzikas ekspertu atzinību, un jau 5. decembrī grupa ar solokoncertu uzstāsies Viļņas klubā „Tamsta”. Sadarbībā ar lietuviešu mūziķi Marku Palubenku klajā laists arī pirmais internacionālais singls „In Fog”.

No 1. novembra albums „Lion’s Share” ir pieejams lielākajos interneta mūzikas tirdzniecības servisos „Ekase.lv”, „iTunes”, „Spotify”, „Deezer” un citur.

Jau ziņots, ka „Astro’n’out” 10 gadu jubilejas koncerts notiks 8. novembrī tirdzniecības centra „Galleria Riga” (Dzirnavu ielā 67) pazemes autostāvvietā – īpaši šim koncertam pārbūvētajā „Urbānajā telpā.” Koncerta biļetes iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Jubilejas koncerta apmeklētāji būs pirmie, kas varēs iegādāties jauno „Lion’s Share” CD formātā, savukārt pēc koncerta tas būs pieejams arī mūzikas ierakstu veikalos.

0 komentāri

Komentāru nav